İspanyol La Liga’da Athletic Bilbao — Granada maçının tahmini

Athletic Bilbao, Granada’nın konuklarıyla Cuma günü La Liga toplantısında San Mames Stadyumu’nda buluşacak.

Athletic Bilbao — Granada maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini (en iyi maç oranları dahil) görmek için betin bonus kodu gidin.

Atletik Bilbao

Athletic Bilbao, La Liga’nın Levante’ye karşı 0: 0 berabere kalmasının ardından bu oyunu oynayacak.

O maçta Athletic Bilbao% 51’lik topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 7 vuruş yaptı. Levante’nin gole 15 vuruş vardı, bunlardan ikisi hedefe çarptı.

Athletic Bilbao’nun katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına üçten az gol atıldı. Bu dönemde gollere göre ayrılırken, rakip taraflar toplamda 4, Bilbao Atletizminde ise 5 puan aldı.

Granada

Real Madrid’i La Liga yarışmasında son kaybettiğinden beri Granada ve destekçileri bu konuda daha iyi bir sonuç elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Granada% 31’lik bir topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 10 gol attı. Granada’nın hesabında Luis Suarez (34 ‘) attı. Rakibi için Real Madrid, 10’u hedefe isabet eden 21 gol attı. Marco Asensio (19 dakika), Nacho (25 dakika), Vinicius Junior (56 dakika) ve Ferland Mehndi (76 dakika) Real Madrid için gol attılar.

Granada’nın son altı maçında Robert Moreno 7 kez gol atarken, maç başına ortalama 1,17 gol attı.

Bu maçta Granada, ligin son 4 maçında deplasmanda Athletic Bilbao’yu yenmedi. Gerçekten çok iyi seyahat etmediler.

Yüz yüze

01/12/2019 tarihinden itibaren kişisel karşılaşmalarının istatistiklerine baktığımızda, iki kulübü birbirinden ayıracak hiçbir şey yok: Athletic Bilbao bu maçlardan 3’ünü kazandı ve Granada 3 ve 0, normal saatlerde berabere kaldı.

Toplamda bu maçlar boyunca her iki kulüp de 15 gol attı, bunlardan 6’sı Los Leones’i, 9’u da Nazaries’i attı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2,5’e eşit olarak verir.

Bu takımların bir önceki maçı, La Liga 07.03.2021 maçının 26. günü oldu ve Athletic Bilbao skoru 2-1 Granada ile sona erdi.

O gün Athletic Bilbao% 48’lik bir topa sahipti ve hedefe 5 vuruşla 7 gol attı. Goller Villalibre (3. dakika) ve Alex Berenger (91. dakika) tarafından atıldı.

Granada hedefe 13 vuruş yaptı, 3 gol attı. Jorge Molina (78 ‘) golcü oldu. Hakem Juan Martinez Munuera tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Atletizm Bilbao’nun patronu Marcelino García Toral’ın fitness konusunda hiçbir problemi yok, bu oyuna kesinlikle sağlıklı bir grupla girmeyi seçiyor.

Takım haberleri: Granada

Granada’nın patronu Robert Moreno’nun bu oyuna kadar fitness konusunda hiçbir endişesi olmadığı için Granada’nın patronu Robert Moreno’nun yaralanması yok.

Tahmin

Granada’nın bu Athletic Bilbao donanımını kırabileceğini düşünüyoruz, ancak gerçekçi olarak bu onların diğer ucunda bir çift vermelerini engellemeyecek.

Bunun, Athletic Bilbao galibiyetiyle ana oyunda 2-1’lik skorla çok yakın bir oyun olacağını umuyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: