İspanyol La Liga’da Athletic Bilbao — Real Madrid maçının tahmini

Real Madrid, Çarşamba günü Athletic Bilbao ev kulübü ile La Liga maçında San Mames Stadyumu’nda konuk olacak.

Athletic Bilbao — Real Madrid ile ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz ile en iyi bahis oranlarımız bonus 1xbet verilmektedir.

Atletik Bilbao

Önceki maçını kazanan Athletic Bilbao, Real Betis’e karşı 3-2’lik bir skorla La Liga’daki zaferin ardından benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Athletic Bilbao, topun sahipliğinin yüzde 44’ünü gerçekleştirdi ve 6’sı hedefe isabet eden 9 vuruş yaptı. Athletic Bilbao’nun golleri Iñaki Williams (2 ‘, 72’) ve Oscar De Marcos (89 ‘) tarafından atıldı. Öte yandan Real Betis, 8’i hedefe isabet eden gole 16 vuruş yaptı. Juanmi (6 ’) ve Nabil Fekir (52′) kendilerini Real Betis’in bir parçası olarak ayırdılar.

Önceki 6 maçta, Athletic Bilbao takımı Marcelino García Toral’ın hedefi toplam 5 kez vurdu ve maç başına ortalama gol sayısı 0,83 oldu.

Bu mücadeleye katılan Athletic Bilbao, ligdeki son 13 maçında Real Madrid’i yenmedi. Bu zarar olmalıdır.

Real Madrid

Önceki maçta Real Madrid, Cádiz’le La Liga maçında 0: 0 berabere kaldı.

O maçta Real Madrid, topun sahipliğinin% 82’sini gerçekleştirdi ve 9 golle 36 gol attı. Rakibi Cadiz için 0 atışla 4 gol denemesi gerçekleştirdi.

Real Madrid’in oynadığı son altı maçtan 5’inde, rakip takımlarla aralarında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 1,67, Los Blancos’un ortalama gol sayısı ise 1,5’dir.

Yüz yüze

22 Aralık 2019 tarihine dayanan geçmiş yüz yüze karşılaşmalarının analizi bize Athletic Bilbao’nun bunlardan 1’ini, Real Madrid’in 4’ünü ve berabere sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde toplam 10 gol attılar, bunlardan 3’ü Los Leones için ve 7’si Los Blancos için atıldı. Bu maç başına ortalama 1,67 gol.

Ligin bu kulüpler arasındaki son maçı, La Liga 01.12.2021 maçının 9. günü oldu ve Real Madrid’e karşı 1-0’lik bir skorla sona erdi. Athletic Bilbao’s.

O gün Real Madrid, topun sahipliğinin% 62’sini gerçekleştirdi ve hedefe 17 vuruş yaptı ve hedefe 7 vuruş yaptı. Tek gol atan oyuncuları Karim Benzema’dır (40 ‘).

Athletic Bilbao hedefe 18 vuruş yaptı, hedefe 2 vuruş yaptı. Hakem Isidro Diaz de Mera tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Yokin Ezquieta (korona virüsü), Unai Simon (korona virüsü), Inigo Martinez (korona virüsü), Alex Berenger (korona virüsü) ve Asier Villaibré (hamstring yaralanması) Atletik Bilbao patronu Marcelino García Toral’a katılmayacak.

Takım Haberleri: Real Madrid

Real Madrid’in patronu Carlo Ancelotti’nin tam teşekküllü bir kadrosu yok. Daniel Carvajal (Kas Problemleri), Mariano Diaz (Knock), Isco (İltihaplanma), Marcelo (Corona virüsü), Luka Modrich (corona virüsü), Andrei Lunin (Corona virüsü), Gareth Bale (corona virüsü), Rodrigo (Corona virüsü) ve Marco Asensio (corona virüsü), komuta listesinde bulunmayacak isimlerdir.

⚡ Tahmin

Athletic Bilbao’nun, bu Real Madrid takımına karşı üstünlük kazanması gereken bir hesap açmak için iyi bir işi olabileceği hissine sahibiz.

Bu nedenle, oyunun sonunda Real Madrid’e karşı 0: 1 galibiyet farkıyla çok eşit bir maç yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Bunun nasıl gittiğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: