İspanyol La Liga’da Espanyol vs Real Betis maçının tahmini

Real Betis, ev sahibi Espanyol ile La Liga maçı için Cuma günü RCDE Stadyumu’nda konuk olacak.

Espanyol ve Real Betis maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini 1xbet (artı maç başına en iyi oranlar) okuyun.

Espanyol

Espanyol, La Liga’da Cádiz’e karşı 2-2 berabere kaldıktan sonra bu oyuna giriyor.

O maçta Espanyol’un% 53’lük bir topa sahip olduğu ve 14’ünün gole çarptığı, bunlardan 7’sinin gole çarptığı görüldü. Espanyol’da goller Mana Morlanes (10 dakika) ve Raoul de Tomas (96 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Cadiz, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 10 darbe indirdi. Cadiz için Alvaro Negredo (54′) ve Ivan Alejo (91′) puan aldı.

Espanyol, son 6 maçında sahaya her çıktıklarında gol atmayı bırakmadı, gol atmayı bırakmadı.

Bu dönemde 8 puan almayı başardılar ve toplam 11’i kaçırdılar. Aynı iki oyun olmadığından, bu yaklaşmakta olan oyunda böyle bir eğilimin devam edip etmeyeceğini beklememiz ve görmemiz gerekiyor.

Bu karşılaşma öncesinde Espanyol, şampiyonanın son 6 maçında Betis’e karşı galibiyetsiz kaldı.

Real Betis

Betis, son maçında Alaves’i 4-0 yendikten sonra oyuna giriyor.

O maçta Real Betis’in% 61’lik bir topa sahip olduğu ve 5’i gole atılan 18 vuruş vardı. Real Betis’in golleri Borja Iglesias (11 dakika, 41 dakika), Sergio Canales (29 dakika) ve Juanmi’nin (54 dakika) gollerini attı. Öte yandan Alaves, hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe doğru ilerledi.

Önceki altı maçta Manuel Pellegrini’nin Betis’i 12 kez gol attı ve maç başına ortalama 2 gol attı.

Kişisel toplantılar

24 Ocak 2019’dan itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Espanyol’un bu maçlardan 0’sını, Real Betis’in ise 2’sini kazandığını ve beraberlik sayısının 4 olduğunu görüyoruz.

Toplamda bu çatışmalarda iki taraf arasında 17 gol atıldı, bunlardan 7’si Perikitos ve 10’u Betikos oldu. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,83’e eşit olarak verir.

Ligin bu ikisini de içeren son maçı, 19 Eylül 2021’de La Liga’nın beşinci günü olan ve Real Betis’in 2-2’lik Espanyol skoruyla sona eren maçtı.

O maçta Real Betis’in topa sahip olmasının yüzde 60’ı ve 22’si gole isabet etti, bunlardan 9’u gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Nabil Fekir’di (45 dakika).

“Espanyol” hedefe 10, bunlardan dördü de hedefe çarptı. Alex Vidal (16′), Adria Pedrosa (Autogall, 41′) ve Leandro Cabrera’yı (97′) attı. Hakem Cesar Soto Grado’ydu.

Takım haberleri: Espanyol

Espanyol’un patronu Vicente Moreno’nun tam bir kadrosu var ve bu oyundan önce fiziksel formundan endişe duymuyor, aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen yaralanmamış bir kadro sayesinde.

Perikitos’un muhtemelen bu sefer 4-4-2 sistemini seçeceğini düşünüyoruz, bu sefer Diego Lopez, Alex Vidal, Sergey Gomez, Fernando Calero, Adria Pedroce, Adrian Embarbe, Cady Bara’ya, Man Morlanez’e, Javier Puado’ya, Loren Moron’a transfer olacak. ve Raoul de Thomas’ı da.

Takım Haberleri: Real Betis

Mevcut kadro sayesinde, Betis’in baş antrenörü Manuel Pellegrini’nin tek bir sorunu var. Martin Montoya (Aşil tendonu ile ilgili sorunlar) ortaya çıkmayacak.

Betikos’un Claudio Bravo, Hector Bellerinus, Herman Pezzella, Edgar Gonzalez, Juan Miranda, Guido Rodriguez, Andres Guardado, Sergio Canalez, Nabil Fekir’in yer aldığı 4-2-3-1’lik bir maçla oyuna başlayacağını düşünmeye eğilimliyiz. . Juanmi ve Borja Iglesias.

✨ Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Espanyol’un bu Betis takımına karşı gol atmak için zor bir görevi olabilir, ki bu da kazanacağını ve hatta belki de temiz bir sayfa tutacağını düşündüğümüz bir takımdır.

Bu nedenle, Betis’in 0:1 avantajına karşı iyi bir mücadele görüyoruz.

Umarım iyi bir oyun oynarım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: