İspanyol La Liga’da Getafe — Celta Vigo’nun tahmini

Pazartesi günü Celta, Getafe sahasının ev sahipleriyle La Liga maçı için Colosseum Alfonso Perez Stadyumu’na gidecek.

Getafe — Celta Vigo maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi (en iyi bahis oranları dahil) görmek için 1xbet turkey geçin.

Getafe

Getafe, La Liga’da Levante’ye karşı 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Getafe, topun sahipliğinin% 47’sini gerçekleştirdi ve kaleye 14 vuruş yaptı ve 4 vuruşla kaleye girdi. Rakibi Levante için UD, 2’si hedefe isabet eden 6 gol attı.

Son maçlarda Getafe nadiren topu kaçırdı. Aslında Getafe, rakiplerinin önceki 6 maçlarının 5’inde gol atmasını engelleyemedi ve bu sırada 9 gol attı. Bununla birlikte, bu kalıbın bu maçta devam edip etmeyeceği henüz görülmedi.

Celta Vigo

La Liga’nın Celta Vigo müsabakasındaki Sevilla’ya karşı önceki maçında yenilginin ardından taraftarları bu kez daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Celta, topun sahipliğinin yüzde 46’sını ve gole 14 vuruşunu gerçekleştirdi, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Öte yandan Sevilla, hedefe 8 atış yaptı, hedefe 2 atış yaptı. Rafa Mir (54 ‘) Sevilla’nın golcüsü oldu.

Celta Vigo’nun son altı maçında Eduardo Kude, maç başına ortalama 1 golle sonuçlanan 6 asist gerçekleştirdi.

Yüz yüze

10.01.2018 tarihinden itibaren geçmiş kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Getafe’nin bu maçlardan 2’sini kazandığını, Celta Vigo’nun ise 3 beraberlik sayısıyla 1 kazandığını gösteriyor.

Bu çatışmalarda aralarında toplamda 10 gol atıldı, bunlardan 6’sı Azulones’u attı ve 4’ü Celestes’i attı. Maç başına ortalama gol sayısı 1.67 idi.

Bu ikisinin katıldığı şampiyonadaki son karşılaşma, 12.05.2021 La Liga maçının 36. günü oldu ve Celta Vigo 1-0 Getafe ile sonuçlandı.

Bu kez Celta Vigo% 61’lik bir topa sahipti ve 1’i hedefe ulaşan 3 gol attı. Onların tek gol atan oyuncusu Nolito’dur (24 ‘).

Rakibine göre Getafe, 4’ü hedefe isabet eden 13 gol attı. Mario Melero Lopez’in maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Getafe

Yacoub Yankto (baldır yaralanması), Vitolo (kas yaralanması) ve Eric Kabako (bilinmeyen yaralanma) Getafe patronu Kike Sanchez Flores için mevcut değildir.

Takım Haberleri: Celta Vigo

Celta Vigo’nun patronu Eduardo Kude, bu maçtan önce tamamen eğitilmiş, yaralanmasız bir kadro sayesinde fitness konusunda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Celta Vigo ve Getafe’nin gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak bu iki takım arasında çok az puan olacak.

İçinde fazla bir şey olmamalı ve şaka oldukça gerçekçi bir sonuç gibi görünüyor. Böylece 90 dakikanın sonunda 1-1’lik skorla çok yakın bir oyun görüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: