İspanyol La Liga’da Getafe — Levante maçının tahmini

Cuma günkü La Liga maçında Coliseum Alfonso Perez Stadyumu’ndaki Getafe sahipleri Levante ile oynayacaklar.

1xbet bonus girişte, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere Getafe ve Levante maçlarının ipuçlarını, anketlerini ve istatistiklerimizi bulabilirsiniz.

Getafe

Getafe, La Liga’nın Real Sociedad’la yaptığı hiçbir maçtan sonra bu oyuna giriyor (0:0).

O maçta Getafe’nin topa sahip olma oranının yüzde 29’u ve gole karşı 9 vuruş vardı, bunlardan ikisi hedefe çarptı. Real Sociedad’ın rakibi gole 9 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Daha sonraki Getafe oyunlarının ortak yönü skordaki sıfırdır.

Bundan önceki altı karşılaşmalarından 5 tanesinde “Her iki takım da gol atacak” bahsi kaybedilmiş olurdu. Bununla birlikte, bu modelin bu yaklaşan oyunda devam edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Levante

La Liga’daki Cádiz’e karşı önceki maçta yenildikten sonra Levante ve seyahat eden taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar alabileceklerini umuyorlar.

O maçta Levante, topun% 66’sını elinde tutmayı başardı ve 14 tanesi hedefe doğru 7 vuruş yaptı. Cadiz’in 8 golü vardı, 2’si hedefe çarptı. Álvaro Negredo (34′) ve Salvi Sanchez (73′) Cádiz’in kadrosunda gol attılar.

Savunma bloğu Levante tarafından yapılan oldukça titrek bir dizi performans, önceki altı maçta sadece 18 gol atmasına neden oldu. Elbette oyunlarının bu ifadesiz bileşeniyle başa çıkabilirler.

Kişisel toplantılar

02.02.2019tarihinden itibaren kişisel düellolarının istatistiklerine bakıldığında, kulüplerin hiçbiri genel olarak zirveye çıkmadı: Getafe bu maçlardan 2’sini kazandı, Levante 2 ve 2, 90 dakikalık maçtan sonra berabere kaldı.

Bu karşılaşmalarda toplamda iki kulüp 11 gol attı, bunlardan 6’sı Azulones ve 5’i Levante attı. Maç başına ortalama gol sayısı 1,83’tür.

Aralarındaki ligin son maçı 16.10.2021 La Liga’nın 9. maç günü oldu ve Levante 0: 0 Getafe skoruyla sona erdi.

O maçta Levante, topun% 53’ünü elinde tutmayı başardı ve 2’si kalede kalırken 6 vuruş yaptı.

Rakiplerinin yanında Getafe 14 gol attı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı. Maç Mario Melero Lopez tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Getafe

Getafe teknik direktörü Kike Sánchez Flores’in bu maçtan önce takımın sakatlığı olmaması nedeniyle fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

Bu sefer Azulones’in sistemi 3-5-2’nin ilk yarısını David Soria, Stefan Mitrovich, Jene Dakonam, Jorge Cuenca, Damian Suarez, O. Rodriguez Arnais, Nemanya Maximovich, Mauro Arambarri, Mathias Oliver ile başlayarak kullanacağını düşünüyoruz. . Enes Ünal ve Borja Majoral.

Takım Haberleri: Levante

Çoğunlukla erişilebilir bir grup oyuncu sayesinde, Levante yöneticisi Alessio Lishi’nin fiziksel uygunluk konusunda sadece bir endişesi var. Skodran Mustafi (diz yaralanması) burada oynamayacak.

Levante’nin Aitor Fernandez, Jorge Miramón, Ruben Veso, Sergio Postigo, Carlos Clerc, Enis Bardi’yi, Pepela’yı, Nemanja Radoha’yı, Gonzalo Melero’yu, Roger Marti ve Roberto Soldado’yu seçerek 4-3-3 planını muhtemelen kullanacağına inanıyoruz.

✨ Tahmin

Levante muhtemelen bu kadroda Getafe’yi atacak gibi görünüyor, ancak bu onların diğer ucunda bir çift kaçırmalarını engellemeyecek.

Tavsiyemiz, her şey söylendiğinde ve yapıldığında 2-1’lik bir skorla Getafe galibiyetiyle çok yakın bir oyundur. Bakalım burada neler oluyor.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: