İspanyol La Liga’da Levante – Athletic Bilbao maçının tahmini

Athletic Bilbao, ev sahibi Levante ile La Liga maçı için Cuma günü Ciutat de Valencia Stadyumu’na gidecek.

Levante — Athletic Bilbao için (maç başına en iyi oranlar dahil) tüm tahminleri, anketleri ve istatistikleri görmek için betin bonus kodu girişine gidin.

Levante

Levante, La Liga 2-1’deki son maçında Alaves’in elindeki yenilgiden sonra burada zafere dönmeyi umuyor olacak.

O maçta Levante’nin %39’luk topa sahip olduğu, 12 gol attığı, 7 gol attığı görüldü. Levante için masadaki tek oyuncu De Frutos’du (13 ‘). Alaves hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Joselu (77 ‘, 91’) Alaves’in lehine kendini gösterdi.

Levante’nin son oyunlarında çok nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Gerçek şu ki Levante, rakiplerinin önceki karşılaşmalarının 6’sında 5’inde gol atmasını engelleyemedi ve bu süre zarfında 13 gol attı.

Atletik Bilbao

La Liga’daki Cádiz’in elindeki son maçta yenilginin ardından Athletic Bilbao durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Athletic Bilbao topu% 70’e sahipti ve hedefe 4 vuruşla 14 vuruş yaptı. Öte yandan Cadiz, 4’ü hedefe isabet eden hedefte 8 atış yaptı. Salvi Sanchez (6 ‘) Cádiz’e üstün geldi.

İstatistikler bunu söylüyor ve Athletic Bilbao, son 6 maçının 5’inde toplamda 5 gol atarken gol attı. Bilbao’nun Atletizm savunmasında kesinlikle geliştirilecek çok şey var. Elbette, burada böyle bir eğilim mutlaka gelişmeyecek.

Yüz yüze

11.10.2019’dan itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların incelenmesi, bu toplantıların Levante için acınası olduğunu bize anlatıyor. Hiçbir galibiyet alamadılar ve Athletic Bilbao’nun kendileri için çok iyi olduğu ortaya çıktı ve oynanan maçların yüzde 67’sinde onları yendiler.

Bu dönemde aralarında 15 gol atıldı, bunlardan 5’i Levante ve 10’u Los Leones’i attı. Bu, maç başına ortalama 2,5 gol değeridir.

Takım Haberleri: Levante

Levante yöneticisi Javier Pereira, seçebileceği tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yaşamadığı için mutlu olacak.

Takım Haberleri: Athletic Bilbao

Seçebileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadroyla, Atletizm Bilbao teknik direktörü Marcelino Garcia Toral bu maçtan önce fitness konusunda endişelenmiyor.

Tahmin

İşte Levante’nin bu Athletic Bilbao takımını geçerek gol atmanın kolay olamayacağı bir oyun, muhtemelen gol atıp öne çıkacak bir oyun.

İşte bu yüzden buradaki seçimimiz 90’lı yılların sonunda Athletic Bilbao’yu 0: 1’lik skorla kazanmak için yapıldı. Oyun yakın olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: