İspanyol La Liga’da Levante vs Real Sociedad maçının tahmini

Levante, Cuma günü La Liga maçında Ciutat de Valencia Stadyumu’nda Real Sociedad’a karşı oynayacak.

Levante — Real Sociedad maçının tam tahmini, istatistikleri ve sonuçları 1xbet bonus nasıl kullanılır (maç başına en iyi oranlar dahil) sunulmaktadır.

Levante

Levante, La Liga’da Valencia ile (1:1) berabere kaldıktan sonra bu maça geliyor.

O maçta Levante topun% 68’ine sahipti ve hedefe 24 vuruş yaptı, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Levante için Oscar Duarte attı (81′). Valencia hedefe 6, hedefe 1 isabet etti. Valencia için Hugo Duro attı (27′).

Levante’nin son maçlarında nadiren 90 dakikanın tamamını tutmayı başardı. Gerçek şu ki, önceki 6 maçtan 5’inde Levante 11 gol atarken savunmasını kırdı.

Real Sociedad

Daha önce Real Sociedad, La Liga maçında Rayo Vallecano’ya karşı 1-1 berabere kaldı.

O maçta Real Sociedad% 56’lık bir topa sahipti ve hedefine 8 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü gole çıktı. Real Sociedad için gol atan tek oyuncu Alexander Cerlot (33′) oldu. Öte yandan Rayo Vallecano, 7’si hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş yaptı. Rayo Vallecano’nun arkasında Radamel Falcao (78′) attı.

Real Sociedad forvet oyuncuları, son 6 maçında sadece 4 gol atarak gol atmakta ciddi sıkıntı yaşıyorlar. Bu maçlarda Tksuri-urdin de 3 gol attı. Elbette, böyle bir resmin burada da gerçekleşeceğine dair kesin bir kesinlik yoktur.

Kişisel toplantılar

15/03/2019 tarihinden itibaren kafa kafaya oynanan maçların istatistiklerine bakarsanız, her iki kulüp de aralarında onurlu yerleri paylaştılar: Levante bu maçlardan 2’sini kazandı, Real Sociedad 2 ve 2 maçın 90 dakikasından sonra berabere kaldı.

Bu dönemde takımlar arasında 12 gol atıldı, bunlardan 6’sı Levante ve 6’sı Tksuri—Urdin olmak üzere 12 gol atıldı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligde bir önceki maçı La Liga’nın 3. turunun günü 28/08/2021 tarihinde gerçekleşti ve Real Sociedad —Levante 1-0’lık skorla sona erdi.

Bu oyunda Real Sociedad, zamanın% 51’ine sahipti ve gole 7 vuruş yaptı ve bunlardan 2’si hedefi vurdu. Golün yazarı Barrenetxea (42′) idi.

Öte yandan Levante, 0’ı hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Maç José Luis Munuera Montero tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Levante

Levante patronu Alessio Liski, tamamen sağlıklı bir kadro sayesinde bu maçtan önce fiziksel uygunluk konusunda endişelenmeden ekibin tamamına sahiptir.

Görünüşe göre Levante, maçta 5-3-2’lik bir maç yapacak ve Dani Cardenas, Jorge Miramon, Ruben Veseau, Oscar Duarte, Robert Pierre, Francisco Saône, Nemanja Radoya, Küller, Jose Campania, Daniel Gomez ve Jose Luis Morales’i seçecek.

Takım Haberleri: Real Sociedad

Real Sociedad’ın menajeri Imanol Alguacil sınırlı kadroya sahip bir takım seçmek zorunda kalıyor. Ander Barrenetxea (kalça kası rüptürü), Carlos Fernandez (çapraz bağ rüptürü), Nacho Montreal (diz yaralanması) ve Mickel Oyarsabal (çapraz bağ rüptürü) dikkate alınmayanlardır.

Tksuri-urdin’in, Alex Remiro, Andoni Gorosabel, Igor Zubeldia, Robin Le Normand, Diego Rico Salguero, Mickel Merino, Asier Illarramendi, Martin Zubimendi, Porto, Alexander Cerlot ve Rafinho’yu piyasaya sürerek 4-3-3 sistemini kullanması muhtemeldir.

🔮 Tahmin

Levante’nin Real Sociedad’a gol atmanın kolay olmayacağını düşünmeye eğilimliyiz, ki bu da gol atıp öne çıkabileceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, hakem ara verdiğinde çok rekabetçi bir oyun ve Real Sociedad’ın 0:1’lik skoruyla kazanacağını tahmin ediyoruz.

Gelişmeleri sabırsızlıkla izleyeceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: