İspanyol La Liga’da Osasuna — Elche maçının tahmini

Osasuna, Pazartesi günü La Liga maçında El Sadar Stadyumu’nda konuk kulübü Elche ile buluşacak.

Devam edin 1xbet bonus nasıl kullanılır Osasuna – Elche maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görmek için.

Osasuna

Osasuna, Atletico Madrid’den La Liga’da 1-0 yenilgisinin ardından telafi etmeyi umuyor.

O maçta, Osasuna zamanın% 39’una sahipti ve 3’ü hedefe ulaşan 9 golle 9 vuruş yaptı. Öte yandan Atlético Madrid, 2’si hedefe isabet eden hedefe 16 vuruş yaptı. Atletico Madrid için Felipe (87′) attı.

Osasuna’nın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakip takımlar toplam 7 gol, Osasuna ise 3 gol attılar. Elbette, böyle bir eğilim bir sonraki oyunda da devam etmeyebilir.

Elche

La Liga’da Real Betis’e karşı önceki maçta yenildikten sonra, Elche ve taraftarları bu sefer en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Elche CF topu% 58’lik bir paya sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 14 vuruş yaptı. Öte yandan Real Betis, gole 9 gol attı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Real Betis’e Juanmi (12′), Villian Jose (24′) ve Nabil Fekir’in (27′) golleri atıldı.

Önceki 6 maçtan 5’inde Elche takımının katılımıyla en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında bir maçta atılan toplam ortalama gol sayısı 3, Elche tarafından atılan gol sayısı ise 1’dir.

Bu maçta Elche, ligdeki son 5 maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

08/11/2015 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Osasuna’nın bunlardan 2’sini, Elche’nin 1’ini ve berabere kalanların 3 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda her iki kulüp de Los rogillos hesabında 8, Los Franchiverdes hesabında 6 olmak üzere toplam 14 gol attı. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, Osasuna’nın Elche Cf’ye 2-0 kazandığı La Liga’nın 33. günü maçında 18/04/2021’de gerçekleşti.

Bu maçta Osasuna, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 3’ü hedefe ulaşan 9 golle 9 vuruş yaptı. Golün yazarı Kike Barha (38′) idi.

Rakip Elche, 2’si hedefi vurduğu gole 9 vuruş yaptı. Diego Gonzalez (68′ Kendi golünü attı) attı. Yargıç: Jorge Figueroa Vasquez.

Takım Haberleri: Osasuna

Osasuna’nın menajeri Yagoba Arrasate, ekibin tamamen sağlıklı bir kadrosu sayesinde bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktan mutluluk duyacaktır.

Takım haberleri: Elche

Tamamen sağlıklı bir kadroya sahip olan Elche yöneticisi Franz Escriba’nın menajeri, bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir problemi yok.

💡 Tahmin

Bu oyunda, Osasuna’nın bir kereden fazla gol ızgarasına çarpacak ve belki de gol atması zor olacak olan Elche MV ile olan çatışmada kaçırılmaması için yeterli anlar yaratması gerektiğine inanıyoruz.

Islık çaldıktan sonra Osasuna’nın 2-0’lık oldukça rahat bir skorla ilerleyeceğini düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: