İspanyol La Liga’da Sevilla vs Getafe maçının tahmini

Sevilla, Pazar günü La Liga toplantısının bir parçası olarak Getafe’yi Ramon Sanchez-Pishuan Stadyumu’nda ağırlayacak.

1xbet promosyon kodu 2021 tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Sevilla -Getafe maçındaki istatistiklerimizi ve güncel oranlarımızı bulabilirsiniz.

Sevilla

Sevilla, son sonucundan sonra İspanya Kupası’nda Real Zaragoza’ya karşı 0: 2 galibiyetiyle tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Sevilla, topun% 57’sine sahipti ve 6 golle gole 10 vuruş yaptı. Sevilla’nın bir parçası olarak goller Jules Kunde (31 dakika) ve Rafa Mir (69 dakika) tarafından atıldı. Öte yandan Real Zaragoza, hiçbiri hedefe çarpmadan gole 9 vuruş yaptı.

Sevilla, son 6 maçının her birinde gol ızgarasına çarparak gol atmayı bırakamaz.

Bu süre zarfında toplam 8, kapılarına atılan gol sayısı ise 3’tür.

Getafe

Getafe, La Liga’yı 1-0 mağlup ettikten ve son maçta Real Madrid’in yenilgisinden sonra savaşa giriyor.

O maçta Getafe, topun% 26’sını elinde tuttu ve 6’sı hedefe çarptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Getafe’de gol atan tek oyuncu Enes Ünal (9 dakika) idi. Rakipleri için Real Madrid, hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe çarptı.

Getafe, Kike Sanchez Flores’in son altı maçında 8 kez gol attı. Aynı maçlarda attığı toplam gol sayısı 7’dir.

Kişisel toplantılar

Son yüz yüze karşılaşmalarının 21.04.2019tarihinden itibaren kontrol edilmesi, Sevilla’nın bunlardan 5’ini kazandığını, Getafe’nin ise 1 olduğunu ve beraberlik sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda aralarında 13 gol, 10’u Sevilla için, 3’ü Azulones için olmak üzere toplam 3 gol atıldı. Bu, maç başına ortalama 2.17’lik bir hedeftir.

Ligin bu kulüpleri içeren önceki karşılaşması, 23 Ağustos 2021’de La Liga maçının ikinci gününde, Getafe’nin Sevilla’nın 0: 1’lik skoruyla sona ermesiyle gerçekleşti.

O gün Getafe, topun% 39’unu elinde tutmayı başardı ve bunlardan hiçbiri hedefe ulaşamayan 12 hedefe çarptı.

Öte yandan Sevilla, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 9 darbe indirdi. Eric Lamela (93′) bir gol attı. Hakem José Maria Sanchez Martinez idi.

Tahmin

Bu oyunda Sevilla, Getafe ile karşılaştığında protokole girmekte zorluk çekebilecek bir gol atabilir.

Bu nedenle, ana maçın düdüğü çaldığında bunun 2-0’lık bir skorla Sevilla’nın oldukça rahat bir zaferi olacağını düşünüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: