İspanyol La Liga’da Villarreal ile Valensiya maçının tahmini

Salı günü Estadio de la Ceramica’da düzenlenen La Liga maçında Villarreal takımı rakip Valencia’ya karşı mücadele edecek.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Villarreal – Valencia maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl alınır ve güncel oranlara geçin.

Villarreal

Villarreal, Getafe’yi (1:2) La Liga’da yendikten sonra son sonucunun tekrarlanmasını umuyor olacak.

O maçta Villarreal% 59’luk bir topa sahipti ve 6’sı gole dahil olmak üzere hedefe 11 vuruş yaptı. Villarreal için goller Gerard Moreno (7′) ve Mana Trigueros (16′) tarafından atıldı. Öte yandan Getafe MV, 5’i hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Enes Ünal (63′), Getafe’nin arkasında kendini gösterdi.

Villarreal’ın katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakip takımlar toplam 6 gol atarken, Villarreal ise 5 gol attı. Önceki sonuçlara dikkat etmeden, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Valencia

La Liga’daki Osasuna’nın son maçında yenilginin ardından Valencia durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta Valensiya’nın topu% 52’ye sahipti ve 11’i gole, 4’ü de gole vurdu. Valencia hesabındaki tek oyuncu Carlos Soler (83′) idi. Osasuna, 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 9 vuruş yaptı. Osasuna’ya Ezekiel Avila (50′) ve Anté Budimir (74′) puan verildi.

Valensiya’nın savunucularının güvenilir oyunu sonucunda, önceki 6 maçta kaçırdıkları gol sayısı 4 oldu. Bu süre zarfında saldırganları 6 gol attı.

Önceki sonuçların analizi, “Valensiya” nın

Ligin önceki 4 maçında deplasmanda onunla oynayarak Villarreal’e karşı kazanamadım. Çok iyi değil.
Deplasmanda önceki 4 lig maçında yenilmedim.

Kişisel toplantılar

18/04/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Villarreal’in bunlardan 2’sini, Valensiya’nın 4’ünü ve berabere sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde iki kulüp arasında 15 gol atıldı, bunlardan 6’sı «El Submarino Amarillo» ve 9’u «Los Che» idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2,5’dir.

Bu iki takımın katılımıyla ligde bir önceki maç, La Liga maçının 12. gününde 30/10/2021 tarihinde, final skoru Valencia 2-0 Villarreal olduğunda gerçekleşti.

O gün Valensiya, zamanın% 25’ini topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 9 vuruş yaptı. Goller Guillemont (43′) ve Carlos Soler (77′) tarafından belirlendi.

Villarreal hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Maç José Luis Munuera Montero tarafından yargılandı.

Takım haberleri: Villarreal

Villarreal’in menajeri Unai Emery’nin oyuncu grubunun geri kalanından endişe duyması için sadece bir fiziksel form sorunu olduğu için hemen hemen herkes düşünülebilir. Alberto Moreno (çapraz bağ kopması) oyun dışı.

Takım haberleri: Valencia

Takımın geri kalanında tamamen hazır olması nedeniyle, Valensiya’nın baş antrenörü José Bordalas’ın fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Maxi Gomez (ayak parmağı yaralanması) maça katılmayacak.

🔮 Tahmin

Tüm faktörleri hesaba katarsak, Villarreal muhtemelen sahaya hükmedecek ve değerli şanslarla ödüllendirilecektir.

Öte yandan Valencia golü için mücadele edebilir, ancak onların da gol atacağını görüyoruz.

Villarreal’in normal zamanlarında 3-1’lik skorla oldukça rahat bir zafer kazanacağına inanıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: