İspanyol La Liga’da Villarreal vs Real Sociedad maçının tahmini

Villarreal

Villarreal ile yapılan maçlar son zamanlarda sık sık canlı bir şekilde gerçekleşiyor ve atılan gollerin bolluğu istisnadan ziyade kuraldır. Son yarım düzine maçta her iki taraf da toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 11’i Villarreal’e aitti.

Geçmiş sonuçlarına bakarsak, Villarreal:

Real Sociedadou Ligi’nde son 3 maçında kaybetmedim.
Ligin son 11 maçında evde yenilmedim. Burada çok dirençliydiler.

Real Sociedad

Real Sociedad’ın önceki altı maçında Imanola Alguasil, topu rakibinin kalesine 7 kez atmayı başardı ve bu da maç başına 1,17 gol oldu.

Önceki formları Real Sociedad’ı gösteriyor:

Ligin önceki 3 maçında deplasmanda oynanan maçlarda Villarreal’i yenmedi.
Ligin son 2 maçında deplasmanda kazanamadım.

Kişisel toplantılar

25/04/2019 tarihinden itibaren yapılan son karşılaşmaların analizinde Villarreal’in bunlardan 3’ünü, Real Sociedad’ın 1’ini kazandığı ve hiçbir kişinin sonuç sayısının 2 olduğu ortaya çıktı.

Toplamda bu maçlar için her iki kulüp de 15 gol attı, bunlardan 9’u El Submarino Amarillo ve 6’sı Txuri-Urdin oldu. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2,5’dir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki son karşılaşma, La Liga’nın 18/12/2021 maçının 18’inci gününde, final skorunun Real Sociedad 1-3 Villarreal olduğu maçta gerçekleşti.

O maçta Real Sociedad, zamanın% 39’una sahipti ve gole 8 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü gole girdi. Golün tek yazarı Alexander Isak’dı (32′).

Villarreal’in rakibi hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Goller Gerard Moreno (38′, 68′) ve Samuel Chukwuese (96′) tarafından atıldı.

Maç Jorge Figueroa Vasquez tarafından yargılandı.

⚡ Tahmin

Real Sociedad’ın öne çıkmak için en az bir kez gol atacağını düşündüğümüz Villarreal takımını puanlamak için çok çaba göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle, Villarreal’in mola düdüğü çaldığında 1-0 kazanacağını düşünüyoruz. Maçın tüm istatistikleri ve güncel oranları 1xbet bonus kodu bulunabilir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: