İsveç-İspanya maçının tahmini, 2022 Dünya Kupası elemeleri

Perşembe günü, İsveç’in İspanya ile buluşacağı Avrupa Dünya Kupası elemeleri yapılacak .

İsveç — İspanya maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en iyi bahis oranlarımızı görmek için partnerimizin 1xbet turkey sitesine gidin.

İsveç

İsveç, Ukrayna’ya karşı önceki maçta Euro 2020’deki yenilgiden sonra normale dönmeyi umuyor.

O maçta İsveç’in %46’sı topa sahipti ve hedefe 3 isabetle 13 gol attı. İsveç takımının en büyük golcüsü Emil Forsberg (43‘) idi. Ukrayna hedefe 15 atış yaptı, bunlardan 4’ü hedefe doğru attı. Alexander Zinchenko (27 ‘) ve Artem Dovbyk (121’) Ukrayna milli takımı için kendilerini ayırdılar.

İsveç Yanne Andersson, son yarım düzine maçta 10 kez gol atmayı başardı. Tersine, bu oyunlarda attığı gol sayısı 5’dir.

İspanya

İspanya, son maçında İtalya ile Euro 2020 maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta İspanya’nın yüzde 70’i topa sahipti ve 5’i hedefe 16 vuruş yaptı. İspanya’nın takımı Álvaro Morata (80‘) hesabında. Öte yandan İtalya, 4’ü hedefe isabet eden gole 7 darbe indirdi. Federico Chiesa (60 ‘) İtalya takımının golcüsü oldu. Penaltıda İtalya 2-4 kazandı.

Son altı maçta İspanya Milli Takımı Luis Enrique, attığı gollerin toplam 13 kez ödüllendirildiğini ve maç başına ortalama 2.17 gol kazandığını belirtti.

Yüz yüze

10.07.2006’dan itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının analizi, İsveç’in bu maçlardan 1’ini, İspanya’nın ise 3’ünü kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde her iki takım da 13 gol attı, bunlardan 4’ü Blogult’u attı ve 9’u La Furia Roja’yı attı. Maç başına ortalama gol sayısı 2.17 idi.

Bu takımların katılımıyla ligin son maçı, İspanya’nın 0 puanla sona erdiği 2020 14.06.2021 Avrupa Şampiyonası’nın ilk maçı oldu: 0 İsveç.

O maçta İspanya’nın yüzde 85’i topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 17 vuruş vardı.

Öte yandan İsveç, 1’i hedefe isabet eden hedefe 4 darbe indirdi. Hakem slavko Vincic tarafından yapıldı.

🔮 Tahmin

İsveç’in, zafere ulaşabileceğini düşündüğümüz bu İspanyol tarafının savunmasını kırmak için gerçekten iyi bir iş çıkarması gerektiğini düşünüyoruz.

Böylece, oyunun sonunda İspanya için kazanan 0: 1 farkını tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: