İsveç vs Sırbistan, Ulusun Lig maçının tahmini

İsveç, Perşembe günü Milletler Cemiyeti’nin büyük maçında Sırbistan ile buluşacak.

İsveç – Sırbistan maçına ilişkin tam tahmin, istatistik ve anketlerimizi 1xbet promosyon kodu nasıl alınır (en iyi bahis oranları dahil) görebilirsiniz.

İsveç

İsveç, Norveç’e karşı Milletler Cemiyeti’nin son maçında 1-2’lik yenilginin ardından sonucu iyileştirmeye çalışacak.

O maçta İsveç% 66’lık bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 13 vuruş yaptı. İsveç için gol atan tek oyuncu Anthony Elanga (92′) idi. Norveç, 8’i hedefe isabet eden hedefe 12 vuruş yaptı. Norveç için Erling Haaland attı (20′, 69′).

İsveç’in katıldığı son 6 maçının 5’inde maç başına en az üç gol atıldı. Bu dönemde gol dağılımı açısından rakip takımlar toplam 7 gol, İsveç ise 4 gol attılar.

Sırbistan

Sırbistan, Milletler Cemiyeti’nin son maçında Slovenya’ya karşı 4:1’lik galibiyetten sonra maça çıkacak.

O maçta Sırbistan% 61’lik bir topa sahipti ve 7’si gole giren gole 17 vuruş yaptı. Sırbistan için goller Alexandar Mitrovic (24′), Sergey Milinkovic-Savic (56′), Luka Jovic (85′) ve Nemanja Radonić (92′) tarafından atıldı. Slovenya hedefe 7 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Slovenya’yı Petar Stojanovic (30′) attı.

Sırplar, önceki altı maçta Dragan Stojkovic’i rakiplerine toplam 6 kez gol attı. Aynı maçlar için kapılarına atılan toplam gol sayısı 6’dır.

Takım haberleri: İsveç

İsveç milli takımı yöneticisi Janne Andersson, bu maçtan önce tamamen sağlıklı bir kadroyla fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Takım haberleri: Sırbistan

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde Sırbistan milli takımının patronu Dragan Stojkovic bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

✨ Tahmin

Sırbistan’ın, gol atması ve zirvede kalması gerektiğini düşündüğümüz İsveç takımını yenmek için sağlam bir oyun göstermesi gerektiğine inanıyoruz.

Bu nedenle tahminimiz, maç sonunda İsveç’in 1-0’lık galibiyetiyle çok rekabetçi bir oyundur.

Bakalım her şey gider.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: