İsviçre-İtalya Dünya Kupası maçının tahmini

İsviçre’nin İtalya ile oynayacağı Pazar günü, Avrupa’da Dünya Kupası elemelerine geri sayım yapıyoruz .

İsviçre-İtalya maçına ilişkin tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anketlerimizin tam seti 1xbet promosyon kodu ve maç başına en son oranlarda görülebilir.

İsviçre

Önceki oyununu kazanan İsviçre, Yunanistan’a karşı uluslararası dostluk maçlarını 2-1 kazandıktan sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

İsviçre’yi içeren maçlar son zamanlarda genellikle heyecan vericiydi ve yüksek puanlar yaygındı. Sadece son altı maçta, her iki takım da toplamda 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 10’u İsviçre’den atıldı.

İtalya

Önceki maçında İtalya, Bulgaristan ile Avrupa Kupası elemeleri maçında 1-1 berabere kaldı.

O maçta İtalya %79’luk bir topa sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 27 gol attı. İtalya’nın takımı Federico Chiesa’nın (16‘) hesabında. Bulgaristan hedefe 4 vuruş yaptı, 2 tanesi hedefe çarptı. Atanas Iliyev (40 ‘) Bulgaristan milli takımının golcüsü oldu.

Önceki altı maçında İtalya toplamda 8 gol attı. İtalya da bu davaların her birinde gol attı. Bu dönemde onlar tarafından atılan 5 gol gördüler. Bu eğilimin bir sonraki maçta da devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Yüz yüze

Ligin bu kulüpler arasındaki son maçı, İtalya’nın İsviçre ile 3-0 sona erdiği Euro 2020 16.06.2021’in ikinci maçı oldu.

O zamanlar İtalya’nın %49’unun topa sahip olduğu, 13 vuruşunun kalesine, 3 vuruşunun kalesine sahipti. Goller manuel Locatelli (26 ‘, 52’) ve ciro Immobile (89‘) tarafından atıldı.

İsviçre hedefe 6 atış yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Maçı değerlendiren Sergey Karasev.

Tahmin

Bizim görüşümüze göre, İsviçre, bu golü kendisinin atması ve galip gelmesi muhtemel olan bu İtalyan takımını atlatmak için buna karşı koyabilirdi.

Böylece, sürekli bir düdük çaldığında, İtalya lehine 0: 1’lik bir galibiyetle son derece rekabetçi bir oyuna bahse giriyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: