İtalya Kupası kapsamında Lecce’ye karşı Roma maçının tahmini

Bir sonraki Lecce testi Perşembe günü Roma ile İtalya Kupası maçına yaklaştığımızda gerçekleşecek.

1xbet turkey «Roma» — «Lecce» maçı için tüm kullanıcı tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz ve güncel oranlarımız sunulmaktadır.

Roma

Roma taraftarları önceki sonuçlarını tekrarlamak isteyecekler – Serie A’da Cagliari’ye karşı 1-0’lık bir galibiyet.

O maçta, Romé topa sahip olmanın% 57’sini ve hedefe 15 vuruşunu başardı ve 7 gol attı. Roma’daki tek oyuncu Sergio Oliveira’ydı (33. dakika). Cagliari hedefe 8 vuruş yaptı, 2’si hedefe çarptı.

Roma, son 6 maçının her birinde gol ızgarasına çarparak gol atmayı bırakamaz.

Bu süre zarfında toplam 12 gol attılar ve toplam 9 gol attılar.

Lecce

Lecce, Serie B’de 0: 1’lik bir galibiyet ve son maçta Pordenone’u yenerek bu maça girecek.

O maçta Lecce, topun% 59’unu elinde tutmayı başardı ve 15’i gole çarptı, bunlardan 3’ü gole çıktı. Lecce’nin golü Mario Gargulo (24 dakika) oldu. Öte yandan, Pordenone hedefe 5 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı.

Lecce Marco Baroni, son 6 maçında 11 kez oynadı. Bu maçlarda attığı toplam gol sayısı 5’dir.

Kişisel toplantılar

30.10.2010 tarihinden itibaren son kişisel karşılaşmalarına baktığımızda Roman’ın bu maçlardan 5’ini ve Lecce’yi 1 kazandığını ve beraberlik sayısının 0 olduğunu görüyoruz.

Toplamda bu dönemde aralarında 19 gol atıldı, bunlardan 13’ü Jallorossi için, 6’sı Jallorossi için atıldı. Bu, maç başına ortalama 3,17’lik bir hedeftir.

Bu kulüpler arasındaki şampiyonadaki son karşılaşma, Serie A’nın 25. maç günü 23.02.2020’de, final skoru Roma 4-0 iken, Lecce’de gerçekleşti.

O maçta Romé, topun% 55’ini elinde tutmayı başardı ve 11 vuruşta gole 26 vuruş yaptı. Goller Cengiz Ünder (13′), Heinrich Mkhitaryan (37′), Edin Dzeko (69′) ve Alexander Kolarov (80′) tarafından atıldı.

Öte yandan Lecce, hedefe 14 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Maç Piero Giacomelli tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Roma

Stefan El-Shaaravi (kas yorgunluğu), Lorenzo Pellegrini (yaralanma bilinmiyor), Chris Smalling (yaralanma bilinmiyor) ve Leonardo Spinazzola (Aşil tendonunun yırtılması) «Roma» nın toplayıcısı Jose Mourinho için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Lecce

Lecce yöneticisi Marco Baroni’nin oyuncuların fiziksel durumu hakkında bazı endişeleri var. Marcin Listkowski (Travma bilinmiyor) ve Fabio Pisakane (Çapraz Bağ Cerrahisi) burada oynamayacaklar.

🔮 Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Lecce’nin bu Roma takımına karşı gol atabilecek kadar yetenekli olduğunu düşünüyoruz, ancak bu yenilgiden kaçınmak için yeterli değil.

90. dakikada Roma galibiyetiyle 2-1’lik skorla yakın bir maç öngörüyoruz. İyi olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: