İtalya Kupası maçında Milan’a karşı Genoa tahmini

Bu ilginç İtalya Kupası maçında Milan, Perşembe günü Genoa ile karşılaşacak.

Milan ve Genoa arasındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz 1xbet girişinde görülebilir (en iyi bahis oranları dahil).

Milan

Milan, Serie A’da Venedik’i yenerek tekrar kazanmayı umuyor ve 0:3’lük bir skorla tekrar kazanmayı umuyor.

O maçta Milan% 62’lik bir topa sahipti ve gole 18 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Milan için goller Zlatan Ibrahimovic (2 dakika) ve Theo Hernandez (48 dakika, 59 dakika) tarafından atıldı. Venedik, hedefe 8 isabet ederken, 3’ü de hedefe çarptı.

Son zamanlarda, Milan nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Aslında Milan, savunmalarının önceki 6 karşılaşmasının 5’inde kırıldığını ve 7 gol attığını gördü.

Genoa

Serie A’daki Baharattan son kez yenildikten sonra, Genoa suçunu telafi etmeye çalışacak.

O maçta Genoa% 54’lük topa sahipti ve gole 15 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Spezia, hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 9’u hedefe çarptı. Simone Bastoni (14′) Spezia’nın bir parçası olarak gol attı.

Genoa’dan gelen grev ekibi, son 6 maçında goller için mücadele etti ve bu nedenle sadece 4 gol attı. Bu eğilim bu oyunda da devam edecek.

Kişisel toplantılar

Son yüz yüze karşılaşmalarının 21.01.2019tarihinden itibaren incelenmesi, Milan’ın bunlardan 4’ünü ve Genoa’yı 1 kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Bu çatışmalarda iki taraf arasında toplam 18 gol atıldı, bunlardan 12’si Rossoneri’den, 6’sı da Il Griffon’dan. Maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Ligin bu ikisini içeren son maçı, final skoru Genoa – AC Milan 0:3 olduğunda Serie A’nın 15. maç günü 12.01.2021’de yapıldı.

O gün Genoa topun% 42’sine sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, 3 tanesi hedefe çarptı.

Öte yandan Milan, hedefe 18 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Zlatan Ibrahimovic (10 dakika) ve Junior Messias (45 dakika, 61 dakika) attı. Hakem Juan Luca Sacchi’ydi.

Takım Haberleri: Milan

Alessio Romagnoli (koronavirüs), Alessandro Plizzari (diz ameliyatı), Davide Calabria (koronavirüs), Castillejo’nun kendisi (koronavirüs), Fode Ballo Touré (koronavirüs), Pietro Pellegri (kaçırılan kasın yırtılması) ve Simon Kjaer ( Çapraz bağın yırtılması) Milan’ın patronu Stefano Pioli’ye ulaşılamaz.

Takım haberleri: Cenova

Genoa yöneticisi Andrey Shevchenko, sınırlı sayıda katılımcıya sahip bir takım seçmelidir. Lawrence Serpe (korona virüsü), Davide Biraski (travma bilinmiyor), Domenico Krisito (ıcrami ile ilgili sorunlar), Yaya Kallon (yaralanma bilinmiyor), Andrea Kambiyazo (hamstring yaralanması), Nikola Maksimović (deformite) ve Valon Behrami (yaralanma bilinmiyor) bu oyunda kaçırılacak.

Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Milan’ın, kendileri tarafından puanlanması kolay olmayacak olan Genoa ile karşılaştıklarında bir kereden fazla puanlama şansı yaratma şansı kesinlikle var.

Bu nedenle Milan’ın 90 dakika sonra 2-0 kazanmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: