İtalya Kupası’nda crotone — Brescia maçının tahmini

Crotone brescia’da oynadığı Pazartesi günü COPPA Italia maçı olacak .

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Crotone — Brescia istatistiklerimizi görmek için, betin bonus kodu ortağımızın web sitesine gidin — maç başına en son oranlarla birlikte.

Crotone

Crotone, fiorentina’ya karşı Serie A’da 0: 0 berabere kaldıktan sonra bu oyuna giriyor.

O maçta, Crotone %54’lük bir topa sahipti, 13 gol attı ve 3 gol attı. Öte yandan Fiorentina, 2’si hedefe isabet eden 9 vuruş yaptı.

Son oyunlarda, Croton nadiren tam 90 dakika sürmeyi başardı. Gerçek şu ki, Crotone önceki 6 maçtan 5’inde 12 gol atarken attı.

Brescia

B-playoff serisindeki Cittadella’nın son maçında yenilgiden sonra, Brescia ve hayranları bu sefer daha iyi bir skor elde etmeyi umuyorlar.

Etkinliklerle dolu maçlara katılımlarını gösteren Brescia, son altı maçta 23 kez gol gördük ve maç başına ortalama 3.83 gol attı. Rakip takımlar bu toplamın 9’unu kazanmayı başardı. Ancak, böyle bir desen mutlaka bu oyuna aktarılmayacaktır.

Yüz yüze

28.10.2014’ten başlayarak geçmiş kişisel karşılaşmalarının analizi, Crotone’un bunlardan 1’ini, Brescia 3’ü ve beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlar boyunca toplam 17 gol attılar, bunların 6’sı Crotone ve Rondinelle’nin 11 golünü attı. Oyun başına ortalama gol sayısı 2.83’tür.

Ligin son maçı, 23 Şubat 2019’da Serie B’nin 25. oyun günü oldu ve Brescia 2-0 Crotone skoruyla sona erdi.

Bu maçta Brescia %52’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 10 gol attı. Protokoldeki tek oyuncusu Alfredo Donnarumma (95′) idi.

Crotone, 0 atışta 4 gol attı. Salvatore Molina (80 ‘ Autogall) golcü oldu. Hakem Riccardo Ros tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Crotone

Bu düşük bir sınıf atlamasıdır ve croton Tuğgeneral Francesco Modesto’nun neredeyse sağlıklı bir grubu Sadece bir fitness problemine sahiptir. Augustus Kargbo (bilinmeyen yaralanma) topu kaçırmıyor.

Takım haberleri: Brescia

Grubun geri kalanı sağlıklı olduğu için, Brescia patronu Filippo Inzaghi sadece bir Fiziksel durum hakkında endişelenebilir. Nikola Ninkovich (kaza) burada oynamayacak.

✨ Tahmin

Brescia, bu crotone dizisine karşı bir kapı bulmak için iyi bir işe sahip olabileceğini düşünüyoruz, ki bu da bir gol atabileceğini ve galip gelebileceğini düşünüyoruz.

Bunu akılda tutarak, sürekli bir düdük çaldığında Crotone galibiyetiyle 1-0’lık bir skorla çok eşit bir düello olmasını bekliyoruz.

Bakalım ne olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: