İtalya Serie A kapsamında Bologna – Napoli maçının tahmini

Napoli, Pazartesi günü Renato Dall’ara Stadyumu’na Serie A’da ev sahibi Bologna takımıyla oynamak için gelecek.

Bologna – Napoli maçıyla ilgili ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu nasıl alınır tamamen görülebilir.

Bologna

Bologna, Serie A’da 2-1’lik skorla Cagliari’nin yenilgisinden sonra burada zafere dönmeyi umuyor.

O maçta Bologna topu% 47’ye sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı, 3’ü hedefe çarptı. Bologna takımının golü Riccardo Orsolini (54. dakika) oldu. Öte yandan Cagliari, hedefe 13, bunlardan 4’ü de hedefe çarptı. Leonardo Pavoletti (71 dakika) ve Gaston Pereiro (93 dakika) Cagliari’de gol attılar.

Bologna Sinishi Mihayloviç, son altı maçında 8 kez gol attı. Bu süre zarfında kendilerine karşı atılan karşılık gelen gol sayısı 9’dur.

Bu çatışmaya gelince Bologna, şampiyonanın son 4 maçında Napoli’ye karşı kazanamadı.

Napoli

İtalya Kupası’ndaki Fiorentina’ya karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra, Napoli durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Napoli% 48’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe 14 vuruş yaptı. Napoli takımında golcüler Dris Mertens (44 dakika) ve Andrea Petaña (95 dakika) idi. Rakipleri için Fiorentina hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 8’i hedefe çarptı. Fiorentina’nın golleri Dusan Vlahovic (41 dakika), Cristiano Biragi (57 dakika), Lorenzo Venuti (105 dakika), Krzysztof Pentek (108 dakika) ve Yussef Maleh (119 dakika) tarafından atıldı. Sonuç olarak, maç ek süre içinde karar verdi ve Fiorentina kazandı.

Napoli’nin oynadığı son altı maçtan 5’inde, onlarla muhalif taraflar arasında belirgin şekilde daha az gol atıldı. Bu dönemde maç başına toplam ortalama gol sayısı sadece 2,17’dir ve Partenope başına ortalama gol sayısı 0,83’tür.

Kişisel toplantılar

25 Mayıs 2019’dan itibaren son yüz yüze karşılaşmalarına baktığımızda Bologna’nın bunlardan 2’sini, Napoli’nin 3’ünü ve berabere sayısının 1 olduğunu söyleyebiliriz.

Bu karşılaşmalarda aralarında toplamda 18 gol atıldı, bunlardan 7’si Rossoblu’dan, 11’i de Partenopei’den. Bu, maç başına ortalama 3’tür.

Aralarındaki ligdeki son maç Serie A’nın 10. maç günü 28.10.2021 idi ve skor Napoli’nin 3-0’lık skoruyla Bologna ile sona erdi.

O gün Napoli, topun% 66’sına sahipti ve 18’i kaleye çarptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Goller Fabian Ruiz (18 dakika) ve Lorenzo Insigneux (41 dakika, 62 dakika) tarafından atıldı.

Öte yandan Bologna, hedefe 8 isabet ederken, hedefe 1 isabet etti. Maç Marco Serra tarafından sunuldu.

⚡ Tahmin

Bologna’nın, bu Napoli takımına karşı gol attıklarını görmek için çok uğraşması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da sonunda gol atacağını ve muhtemelen net bir sonuç elde edeceğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, maçın sonunda Napoli’nin 0:1’lik bir skorla kazanmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: