İtalya Serie A maçında Atalanta’nın Napoli’ye karşı tahmini

Atalanta, Pazar günü Serie A toplantısında Geviss Stadyumu’nda Napoli konuklarını ağırlıyor.

Tüm tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve Atalanta — Napoli maç istatistiklerimizi görmek için, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbetten geçin.

Atalanta

Atalanta, Bologna’yı Serie A’nın bir parçası olarak 0: 1’lik skorla yendikten sonra son sonucunu tekrarlamayı umuyor olacak.

O maçta Atalanta, zamanın% 39’una sahipti ve 2’si hedefe ulaşan gole 15 vuruş yaptı. Atalanta için Mustafa Cisse’yi (82′) attı. Öte yandan Bologna, 3’ünün hedefi vurduğu gole 12 darbe indirdi.

Bologna’nın son yenilgileri, Atalanta’nın arka hattının muazzam bir çaba sarf ettiğini gösteriyor. Atalanta, son 6 maçında arka çizgide iyi performans göstermedi: Kaleciden geçen gol sayısı 3 oldu. Her iki durumda da, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Napoli

Napoli, Serie A’nın son maçında Udinese’yi (2:1) yendikten sonra bu maça çıkacak.

O maçta Napoli, zamanın% 64’üne sahipti ve 8’i hedefe ulaşan 20 gol attı. SSC Napoli’de gol atan tek oyuncu Victor Osimchen (52′, 63′) idi. Rakipleri Udinese, hedeften 10’u vurarak 3’ü hedefe ulaştı. “Udinese” için Gerard Deulofeu (22′) seçildi.

Son maçlarda Napoli, son 6 maçında 9 gol atarak saldırıda tehlikeliydi. Bu, Napoli’nin arka çizgiyle kendi sorunları olduğu gerçeğini ortadan kaldırmaz ve aynı maçların 6’sında kaçırdılar.

Kişisel toplantılar

Geçmiş karşılaşmalarını 02/07/2020’den itibaren gözden geçirdikten sonra, Atalanta’nın bu maçlardan 4’ünü, Napoli’nin ise 1’ini kazandığını ve hiçbir sonuç alınmadığını öğreneceğiz.

Bu dönemde de çok sayıda gol atıldı — 22, karşılaşma başına ortalama 3.67 gol oldu.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki önceki düello, Serie A’nın 16. günündeki maçında 04/12/2021’de, son skor Napoli 2-3 Atalanta iken gerçekleşti.

O maçta Napoli, zamanın% 55’ini topa sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 15 gol attı. Kafaların yazarları Peter Zielinski (40′) ve Dris Mertens (47′) idi.

Öte yandan Atalanta, 7’si hedefe ulaşan gole 21 darbe indirdi. Ruslan Malinowski (7′), Merich Demiral (66′) ve Remo Freuler (71′) puan aldı. Yargıç Maurizio Mariani.

Takım Haberleri: Atalanta

Jérémy God (diz problemleri), Brian Cabezas (çapraz bağ kopması), Josip Ilicic (depresyon), Raphael Toloy (sağ kalça fleksör problemleri) ve Duvan Zapata (addüktör bölgesinde hamstring burkulması) Atalanta menajeri Jana Gasperini’nin takımında oynamayacaklar. Brian Cabezas diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Takım haberleri: Napoli

Napoli patronu Luciano Spalletti’nin oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Adam Unas (kalça problemleri), Alex Meret (lomber vertebra kırığı), Andrea Petaña (hamstring yaralanması) ve Giovanni Di Lorenzo (diz yaralanması) oynayamayacak. Diskalifiye nedeniyle bu oyunu oynayamayacak diskalifiye oyuncular arasında Amir Rrahmani ve Victor Osimchen yer alıyor.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Napoli’nin Atalanta takımının savunmasını kırma fırsatı var, ama belki de kaçırdıkları goller kadar fazla olmayacak.

Normal saatlerde Atalanta lehine 2-1’lik bir skorla sona erecek gergin bir düelloyu bekliyoruz. Her halükarda, bu karşılaşmada çok fazla gol olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: