İtalya Serie A maçında Bologna — Juventus’un tahmini

Juventus Cumartesi günü Renato Dall’ara Stadyumu’na gidecek ve Bolonya’nın ev sahipleriyle Serie A maçında oynayacak.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Bologna — Juventus maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu girişine geçin (artı maç başına en iyi oranlar).

Bologna

Bologna, Torino’ya karşı önceki maçında Serie A 2-1 yenilgisinden sonra buradaki son maçını geliştirmeye çalışacak.

O maçta Bologna% 52’lik bir topa sahipti ve 8 gol attı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Bologna’nın bir parçası olarak Adam Soumaoro (69 ‘Autogall) ve Riccardo Orsolini’nin (79′) golleri atıldı. Torino hedefe 16 atış yaptı, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Antonio Sanabria (24 ‘) Torino için kendini ayırdı.

Bologna Sinishi Mihayloviç, önceki altı maçta 7 kez gol filesine girdi. Öte yandan, bu süre zarfında attığı gol sayısı 7’dir.

Bu düelloya katılan Bologna, ligin son 18 maçında Juventus’a yenildi. Bu kaçışa bir son vermek için umutsuzca çaba sarf edeceklerinden eminim.

Juventus

Juventus geçen sefer Serie A’da Venedik’le 1-1 berabere kaldı.

O maçta Juventus% 61’lik bir topa sahipti ve 6 golle 20 gol attı. Juventus protokolündeki tek oyuncu Alvaro Morata (32 ‘) idi. Öte yandan Venedik, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş yaptı. Mattia Aramu (55 ‘) Venedik takımının golcüsü oldu.

Juventus’un oynadığı son altı maçtan 5’inde, kendileri ve rakipleri arasında nispeten az sayıda gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı sadece 2, Juve’nin ortalaması ise 1’dir. Ancak böyle bir düzenlilik mutlaka bu maçta devam etmeyecektir.

Yüz yüze

01.12.2019 tarihinden itibaren kişisel toplantıların geçmiş sonuçlarının incelenmesi, bu toplantıların Bologna için iyi olmadığını göstermektedir. Hiç zaferleri yoktu, oysa Juventus onlardan daha iyiydi, zamanın% 100’ünde onları yenerek.

Toplamda bu maçlar için 15 gol attılar, bunlardan 2’si Rossoblu’dan, 13’ü Juve’den. Maç başına ortalama gol sayısı 2,5’dir.

Aralarındaki ligin önceki maçı Serie A’nın 38. günü olan 23.05.2021 maçıydı ve Bologna Juventus’un 1-4’lük skorunu tamamladı.

Bologna bu kez% 49’luk bir topa sahipti ve hedefe 5 vuruşla 20 gol attı. Attığı tek oyuncu Riccardo Orsolini’ydi (85 ‘).

Öte yandan Juventus, 9’u hedefe isabet eden 21 golle karşı karşıya kaldı. Goller Federico Chiesa (6 ‘), Álvaro Morata (29’, 47 ‘) ve Adrien Rabio (45’) tarafından atıldı.

Paolo Valerie’nin maçına hükmetti.

Takım haberleri: Bologna

Jerdy Schouten (kasık kemiğinin tahrişi) ve Kingsley Michael (fibula kırığı) Bolognalı tuğgeneral Sinisha Mihayloviç için oynayamayacaklar.

Takım Haberleri: Juventus

Juventus’un patronu Massimiliano Allegri’nin tam teşekküllü bir kadrosu yok. Paulo Dibala (Kas Problemleri), Aaron Ramsey (Bilinmeyen Yaralanma), Federico Chiesa (Kas Problemleri) ve Danilo (Geri çekilme kasında bir kopma) oynayamaz.

💡 Tahmin

Bologna’nın bu Juventus takımına karşı bir skor kaydettirmek için iyi bir işi olabileceğini düşünüyoruz, ki bu da skor alabileceğimizi ve zirvede kalabileceğimizi düşünüyoruz.

90’ların sonunda Juventus için 0: 1 avantajına karşı oldukça iyi bir mücadele verdik. Bakalım nasıl bitecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: