İtalya Serie A maçında Inter Milan — Torino’nun tahmini

Turin’in Çarşamba günü Giuseppe Meazza Stadyumu’na Milano Inter ile Serie A maçı için yaptığı gezi.

Milan İnter — Torino maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve güncel oranları görmek için 1xbet gidin.

Inter Milan

Milan Inter, son sonucundan sonra tekrar kazanmayı umuyor — Serie A’da Salernitana’ya karşı 0: 5.

O maçta Milan’ın Inter topu% 66’ya sahipti ve 8’i hedefe isabet eden 22 gol attı. Milan Inter’in kadrosunda Ivan Perisic (11 dakika), Denzel Dumfries (33 dakika), Alexis Sanchez (52 dakika), Lautaro Martinez (77 dakika) ve Roberto Galliardini (87 dakika) yer aldı. Öte yandan Salernitana, hedefe 10 atış yaptı, hedefe 2 atış yaptı.

Son sonuçları, Milan’ın Inter’in savunmasının daha fazla direnç gösterdiğini gösteriyor. Milanlı Inter, son altı karşılaşmada kapılarına atılan gol sayısının 2 olduğunu gördükten sonra cimri davrandı.

Torino

Torino, Serie A 1-0 kazandıktan sonra bu karşılaşmaya son maçında Hellas Verona’nın tutulmasıyla giriyor.

O maçta Torino% 67’lik bir topa sahipti ve 8 gol attı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Torino tablosundaki tek oyuncu Tommaso Escape (26 ‘) idi. Öte yandan Hellas Verona, 2’si hedefe isabet eden 8 gol vuruşu gerçekleştirdi.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Torino son 6 maçının 5’inde gol attı ve rakip takımlara sadece 7 gol attı. Savunmada Torino’nun ele alınması gereken bazı zayıf noktaları vardır. Elbette böyle bir eğilim bir sonraki oyuna aktarılamaz.

Yüz yüze

Önceki karşılaşmalarına 26.08.2018tarihinden itibaren yüz yüze baktığımızda, Inter’ın bunlardan 4’ünü, Torino’nun ise 1’ini kazandığını ve berabere sayısının 1 olduğunu görüyoruz.

Bu karşılaşmalarda aralarında 21 gol atıldı, bunlardan 14’ü Nerazzurri, 7’si ise Toro tarafından atıldı. Maç başına ortalama gol sayısı 3,5’dir.

Bu tarafları içeren ligin önceki yarışması, Torino 1-2 Inter ile sona erdiğinde 14/03/2021’de 27. maç günü Serie A idi.

O gün Torino% 31’lik topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Sahip oldukları tek golcü Antonio Sanabria’ydı (70 ‘).

Öte yandan Milanlı Inter, 3’ü hedefe isabet eden 13 gol vuruşu gerçekleştirdi. Romelu Lukaku (62 ‘) ve Lautaro Martinez (85’) kendilerini ayırt ettiler. Hakem Paolo Valerie’yle konuştu.

Takım Haberleri: Milan Arası

Joaquin Correa (hamstring yaralanması), Gabriel Brazao (çapraz bağların yırtılması) ve Matteo Darmian (hamstring yaralanması), Milan Inter’in patronu Simone Inzaghi için oynayamayacaklar. Nicolo Barella diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamaz.

Takım Haberleri: Torino

Torino teknik direktörü Ivan Yurich bir takım oyuncuları etkisiz hale getirdi. Simone Edera (çapraz bağ kopması), Simone Verdi (kalçanın iki başlı kasının yaralanması) ve Andrea Belotti (kalçanın iki başlı kasının yaralanması) bu maçı kaçıracaklar.

⚡ Tahmin

Tahminlerimize göre, Torino muhtemelen bu Inter Milan dizisini geçmek için yeterli şans yaratacaktır, ancak belki de vazgeçtikleri kadar fazla olmayacak.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında, seçimimiz Milan’ın Inter için 2-1’lik galibiyetle sonuçlanan gergin bir maç için burada. Onun oldukça düz olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: