İtalya Serie A maçında Lazio’nun Udineze’ye karşı tahmini

Perşembe günü Olimpico di Roma stadyumunda yapılacak Serie A maçında ev sahibi Lazio, Udinese ile oynayacak.

Lazio – Udinese maçı için tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet turkey adresinde görülebilir (en iyi bahis oranları dahil).

Lazio

Lazio, Serie A’daki yenilginin ardından Napoli’ye karşı önceki maçında 4-0’lık bir skorla skoru iyileştirmeyi bekleyecek.

O maçta Lazio% 39’luk topa sahipti, hedefe 6 vuruş ve hedefe 2 vuruş yaptı. Öte yandan Napoli, hedefte 18 atış yaptı ve bunlardan 8’i hedefe çarptı. Peter Zielinski (7 ‘), Dris Mertens (10’, 29 ‘) ve Fabian Ruiz (85’) Napoli için gol attılar.

Lazio’yu içeren maçlar son zamanlarda heyecan verici olma eğilimindeydi ve son zamanlarda çok fazla gol atması bekleniyordu. Sadece son altı maçta, her iki takım da toplam 20 gol attı (maç başına ortalama 3.33 gol), bunlardan 10’u Lazio’yu attı. Bununla birlikte, burada böyle bir model desteklenmeyebilir.

Udinese

Önceki maçta Udinese, Serie A’da Genoa ile 0: 0 berabere kaldı.

O maçta Udinese% 43’lük topa sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 17 gol attı. Genoa hedefe 8 atış yaptı, ikisi de hedefe çarptı.

İstatistikler hikayeyi anlatıyor ve Udinese son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakibinin toplam 8 gol atmasına izin verdi. Savunmada Udinese zayıflığını gösterdi.

Bu maçta Udinese, şampiyonanın son 5 maçında deplasmanda kazanamayacak.

Yüz yüze

26 Eylül 2018’de başlayan geçmiş yüz yüze toplantılarına bakarsanız, Lazio’nun bunlardan 4’ünü, Udinese’nin 1’ini ve kimsenin 1’ini kazandığını söyleyebiliriz.

Bu karşılaşmalarda aralarında 13 gol atıldı, bunlardan 9’u Biancoceleşti, 4’ü ise Bianconeri Friuliani tarafından atıldı. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2,17’ye eşit olarak verir.

Bu ikisinin de yer aldığı ligin önceki maçı, Udinese’nin Lazio skoruyla 0: 1 sona ermesiyle Serie A’nın 28. maç günü olan 21.03.2021 idi.

Bu kez Udinese topu% 50’ye sahipti ve 3’ü hedefe isabet eden 12 gol attı.

Lazio hedefe 17 atış yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Adam Marushic (37 ‘) golcü oldu. Hakem Fabio Maresca tarafından yapıldı.

Takım haberleri: Lazio

Lazio’nun patronu Maurizio Sarri, seçebileceği tamamen sağlıklı bir grup sayesinde bu maçtan önce hiç fitness problemi yaşamadığı için mutlu olacak.

Takım Haberleri: Udinese

Tamamen sağlıklı bir grup sayesinde, Udinese teknik direktörü Luca Gotti bu maçtan önce fitness konusunda hiç endişe duymuyor.

💡 Tahmin

Lazio’nun, savunmasını kırmak için elinden gelenin en iyisini yapabilecek olan Udinese ile karşılaştıklarında ihtiyaç duydukları hedefleri alması gerektiğine inanıyoruz.

Böylece 90 dakika sonra Lazio 2-0 kazanacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: