İtalya Serie A maçında Roma — Spezia’nın tahmini

Roma, Pazartesi günü Serie A maçında Olympico di Roma’daki Spezia’ya konuk olacak.

Roma Spezia maçına ilişkin tahminlerimizin, istatistiklerimizin ve anket sonuçlarımızın eksiksiz bir setini şu adreste görebilirsiniz 1xbet bonus nasıl kullanılır (en iyi maç oranları dahil).

Roma

Roma, Sofya’dan Cska’ya karşı 2-3 Konferans ligindeki başarısının ardından son sonucunun tekrarlanmasını umuyor.

“Roma” nın bir parçası olarak golcüler Tammy Abraham (15 dakika, 53 dakika) ve Borja Majoral (34 dakika) idi. Hamza Çatakovic (75 ‘) ve Janic Wildschut (93’) kendilerini CSKA Sofya lehine ayırdılar.

Son Roma oyunlarında ilginç bir konu, içlerinde sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Bundan önceki önceki 6 karşılaşmalarından 5’inde her iki takımın gollerine yapılan bahis kaybedilmiş olurdu. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Spezia

Spezia son kez Sassuolo ile Serie A’da 2-2 berabere kaldı.

Bu oyunda Spezia,% 34’lük topa sahip olmayı başardı ve 4’ü hedefe isabet eden 9 gol attı. Spezia’da Rey Manaj (35 dakika) ve Emmanuel Gyasi (48 dakika) kendilerini ayırt ettiler. Öte yandan Sassuolo’nun 5’i hedefe isabet eden 20 golü vardı. Giacomo Raspadori (66 ‘, 79’) Sassuolo için gol attı.

Formlarına baktığımızda Spezia, son 6 maçının 5’inde gol atarken, toplam rakipler 13 gol attı. Savunmada Spezia gerçekten pozisyonlarını güçlendirebilirdi.

Bu maçta Spezia, ligin son 5 maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

Ligin bu kulüpleri içeren önceki maçı Serie A’nın 38. günü olan 23.05.2021 maçıydı ve final skoru 2-2 «Roma» idi.

Bu kez Spezia’nın topa sahip olma oranının% 42’si, hedefe 17 vuruş, hedefe 8 vuruş vardı. Gollerin yazarları Daniele Verde (6 dakika) ve Tommaso’nun Kaçışı (38 dakika) idi.

Roma’nın hedefinde 14 atış, hedefe 10 atış vardı. Stefan El-Shaaravi (52 ‘) ve Heinrich Mkhitaryan (85’) kendilerini ayırt ettiler. Hakem Ivano Pezzuto tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Roma

Stefan El Shaaravi (Baldır kasının bozulması), Leonardo Spinazzola (Aşil tendonunun yırtılması) ve Lorenzo Pellegrini (Uyluk kaslarının gerilmesi), Jose Mourinho’nun Roma-gafer’ına erişilemez. Diskalifiye nedeniyle bu oyunu oynayamayacak oyuncular Gianluca Mancini ve Nicolo Zaniolo’dur.

Takım Haberleri: Spezia

Spezia patronu Thiago Motta birçok erişilebilirlik sorunuyla karşı karşıya. Leo Sena (Bilinmeyen yaralanma) ve Aurelien Nguamba (Fitness) takım listesinde olmayacakları isimlerdir.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Spezia’nın bu Roma takımına karşı bir gol atmak için yeterli ateş gücüne sahip olduğunu düşünüyoruz, ancak kaçırdıkları goller kadar fazla olmayabilir.

Bunun, her şey söylendiğinde ve yapıldığında 2: 1’lik bir Roma zaferi ile sıkı bir oyun olacağını düşünüyoruz. Onun oldukça düz olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: