İtalya Serie A maçında Sampdoria’nın Fiorentina’ya karşı tahmini

Sampdoria, Pazartesi günü Serie A maçında Stadio Luigi Ferraris’e Fiorentina’yı ağırlayacak.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Sampdoria — Fiorentina istatistiklerimiz için en iyi bahis oranlarının yanı sıra betin bonus kodu geçin.

Sampdoria

Sampdoria, Lazio’dan Serie A’nın son maçında 2-0 yenilgisinden sonra sonucu iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Sampdoria, zamanın% 38’ini topa sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 9 golle 9 vuruş yaptı. Rakibin Lazio’nun 16 golü vardı, bunlardan 10’u gole girdi. Lazio için Patrick (41′) ve Luis Alberto (59′) puan aldı.

Maç başına üç golden azı, Sampdoria’nın katıldığı son 6 karşılaşmanın 5’inde gerçekleşti. Bu dönemde gol oranına gelince, rakip takımlar toplam 8 gol, Sampdoria ise 3 gol attılar.

Fiorentina

Fiorentina, Serie A’nın son maçında Roma’ya karşı 2-0 kazandıktan sonra bu toplantıya geliyor.

O maçta Fiorentina, zamanın% 55’ini topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 12 gol attı. Fiorentina için goller Nicolas Gonzalez (5′) ve Giacomo Bonaventura (11′) tarafından atıldı. Öte yandan Roma, hedefe 6 vuruş yaptı ve 1’i hedefe çarptı.

Fiorentina’nın vuruş gücü, son 6 maçında sadece 4 gol atarak gol sıkıntısı çekiyor. Bu maçlarda Viola da rakiplerinin kalesine 9 gol attı. Yakında bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini öğreneceğiz.

Bu maçtan önce Fiorentina, şampiyonanın son iki maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

20/01/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların gözden geçirilmesi, Sampdoria’nın bunlardan 2’sini kazandığını, Fiorentina’nın ise 3’ünü kazandığını ve hiçbir sonucun 1 olduğunu gösteriyor.

Bu maçlarda da az gol yoktu, toplamda 25 gol atıldı ve maç başına ortalama 4,17 gol oldu.

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki son maç, Serie A’nın 15. maç günü maçında 30/11/2021 tarihinde gerçekleşti ve Fiorentina – Sampdoria 3-1’lik skorla sona erdi.

O maçta Fiorentina topu% 60’a sahipti ve 17’si gole, 7’si de gole vurdu. Goller Jose Callejon (23′), Dusan Vlahovic (32′) ve Riccardo Sottil (45′) tarafından atıldı.

Öte yandan Sampdoria, 4’ü hedefte bulunan hedefe 11 vuruş yaptı. Topla buluşan Manolo Gabbiadini (15′) topu havalandırdı. Maç Federico Dionisi tarafından yargılandı.

Tahmin

Sampdoria’nın zafere ulaşma olasılığı en yüksek olan Fiorentina’ya gol atmanın zor olacağını düşünüyoruz.

Bu nedenle tahminimiz, Fiorentina’nın maçın sonunda 0:1’lik skorla kazandığı çok rekabetçi bir oyundur.

Bu iyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: