İtalya Serie A maçında Sampdoria’nın Lazio’ya karşı tahmini

Sampdoria, Lazio’nun konuk ekibiyle Çarşamba günü Serie A maçında Stadio Luigi Ferraris’te buluşacak.

Sampdoria vs Lazio için tam tahmin, maç öncesi istatistikler ve kullanıcı anketi 1xbet turkey ve maç başına en son oranlarda sunulmaktadır.

Sampdoria

Sampdoria, Salernitana’ya karşı son maçında 4-0 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Sampdoria, zamanın% 55’ini topa sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 17 gol attı. Öte yandan Salernitana hedefe 9, bunlardan 6’sı hedefe 9 vuruş yaptı. Salernitana’ya Boulaye Dia (7′), Federico Bonazzoli (16′), Tonnie Villena (50′) ve Eric Botheim’e (76′) puan verildi.

Sampdoria’nın son maçlarında genellikle skorda sıfırlar bulunur.

Bundan önceki önceki yedi maçı ele alırsak, bunlardan beşinde «Her iki takım da gol atacak» bahisi kaybedilirdi. Bunu göz ardı edersek, bu eğilimin bu maçta devam edip etmeyeceğini zaman gösterecek.

Lazio

Lazio, Serie A’nın son maçında Milan Inter’i 3-1 mağlup ettikten sonra bu maça çıkacak.

O maçta Lazio, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 11 vuruş yaptı. Lazio’da goller Felipe Anderson (40′), Luis Alberto (75′) ve Pedro (86′) tarafından atıldı. Milanlı Inter hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Lautaro Martinez (51′) Milan Inter için attı.

Lazio Maurizio Sarri önceki altı maçta 12 kez gole girdi. Bu dönemde kapılarına atılan gol sayısı 7’dir.

Önceki toplantılar

25/08/2019 tarihinden itibaren son maçların gözden geçirilmesi, Sampdoria’nın bunlardan 1’ini, Lazio’yu 5 kazandığını ve beraberlik sayısının 0 olduğunu gösteriyor.

Toplamda, bu dönemde aralarında 19 gol atıldı, bunlardan 5’i «blucherkyati» ve 14’ü de «biancolati” idi. Maç başına ortalama gol sayısı 3,17 idi.

Bu takımlar arasındaki önceki düello, Serie A’nın 36. günündeki maçında 07/05/2022’de gerçekleşti ve bu maç 2-0 Lazio – Sampdoria ile sona erdi.

O maçta Lazio, zamanın% 62’sine sahipti ve 10’u hedefe ulaşan 16 gol attı. Goller Patrick (41′) ve Luis Alberto (59′) tarafından atıldı.

Sampdoria hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe ulaştı. Maç Davide Massa tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Sampdoria

Simone Trimboli (Köprücük Kemiği kırığı), Andrea Conti (Diz Problemleri) ve Manuel De Luca (Menisküs Yaralanması) Sampdoria’nın yöneticisi Marco Giampaolo’ya ulaşılamaz.

Blucherkyatların, başlangıçta Emil Audero, Bartosz Bereshinski, Alex Ferrari, Omar Collie, Tommaso Augello, Ronaldo Vieira, Mehdi Leris, Tomasz Rincon, Abdelhamid Sabiri, Philip Juricic ve Francesco Caputo’yu serbest bırakarak 4-1-4-1 sistemini kullanabileceğine inanıyoruz.

Takım haberleri: Lazio

Takımın neredeyse tamamı sayesinde, Lazio baş antrenörü Maurizio Sarri’nin fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Patrick Dzichek (kalp yetmezliği) bu oyunu kaçıracak.

“Biancochelesses” in 4-3-3 şemasını kullanması muhtemeldir, bu da Ivan Podel, Manuel Lazzari, Patrick, Alessio Romagnoli, Adam Marusic, S. Milinkovic-Savic, Danilo Cataldi, Luis Alberto, Felipe Anderson, Ciro Immobile ve Mattia Dzakkanya’yı sahada serbest bırakmıştır.

🔮 Tahmin

Sampdoria’nın, Lazio’nun bu kadrosuna karşı zafer kazanabileceğine inandığımız ve hatta belki de net bir skor tutabileceğine inandığımız bu kadroya karşı puan vermenin zor bir durumda olabileceğine dair bir hisimiz var.

Buna dayanarak, hakimin mola vermesi için bir işaret verdiğinde bunun Lazio lehine 0: 1’lik bir farkla çok eşit bir oyun olacağını düşünüyoruz.

Gelişmeleri sabırsızlıkla izleyeceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: