İtalya Serie A’da Atalanta – Torino maçının tahmini

Çarşamba günü Serie A’nın Geviss Stadyumu’nda Atalanta — Torino maçı düzenlenecek.

Tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi 1xbet turkey (artı oyun başına en iyi oranlar) gözden geçirin.

Atalanta

Önceki maçı kazanan Atalanta, Serie A’da Venedik’i 1-3 yendikten sonra benzer bir sonuç elde etmeyi umuyor.

O maçta Atalanta% 60’lık bir topa sahipti ve hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Atalanta’nın golleri Mario Pashalic (44′), Duvan Zapata (47′) ve Luis Muriel (63′) tarafından Atalanta’ya verildi. Venedik’te 8 gol denemesi vardı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. “Venedik” için Alan Adını Siyah bir skorla attı (80′).

Son zamanlarda Atalanta, gol atmasına rağmen temiz kalmakta zorluk çekiyor. Atalanta, son 6 maçında savunmada 6 tanesinde cezalandırıldı, 5 tanesinde gol attı. Ancak, böyle bir eğilimin bir sonraki maçta da devam etmesi mümkün değildir.

Bu karşılaşmadan önce Atalanta, önceki 4 maçta Torino ile ligde kaybetmedi.

Torino

Torino, Serie A’nın önceki maçında Spezia’ya karşı 2-1 kazandıktan sonra toplantıya gelecek.

O maçta Torino% 56’lık bir topa sahipti ve 6’sı hedefi vuran 14 vuruş yaptı. Torino için Sasha Lukic attı (4′, 69′). Spezia’nın rakibinin 7 golü vardı, bunlardan 2’si gole çıktı. “Baharat” için Rae Manai (97′) attı.

Torino savunucularının başarılı eylemleri sonucunda, son 6 maçında karşı gol sayısı 4 oldu. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 5 oldu.

Kişisel toplantılar

23/02/2019 tarihinden itibaren son maçlarına bakarsak, Atalanta’nın bunlardan 3’ünü, Torino’yu 2 kazandığını ve berabere 1 oynadığını söyleyebiliriz.

Bu oyunlarda da çok sayıda gol atıldı – 29, maç başına ortalama 4,83 gol oldu.

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki son maç, Serie A maçının 1. gününde 21/08/2021 tarihinde gerçekleşti ve Torino 1-2 Atalanta’nın skoruyla sona erdi.

O maçta Torino, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 21’i gole, 8’i de gole vurdu. Gol atan tek oyuncu Andrea Belotti’ydi (79′).

Atalanta, 2’si hedefe isabet eden hedefe 7 darbe indirdi. Luis Muriel (6′) ve Roberto Piccoli (93′) attı. Yargıç: Daniele Chiffey.

Tahmin

Atalanta’nın, Torino ile oynarken birden fazla gol atmak için muhtemelen yeterli an yaratacağına inanıyoruz, ki bu muhtemelen gol atması zor olacak.

Bu nedenle, normal zamanlarda Atalanta lehine oldukça rahat bir 2-0 fark bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: