İtalya Serie A’da Atalant’ın Empoli’ye karşı tahmini

Empoli Cumartesi günü Atalanta ile Serie A maçında Geviss Stadyumu’nda oynayacak.

1xbet promosyon kodu Atalanta -Empoli maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün, maç başına en son oranlar dahil.

Atalanta

Milan’a karşı önceki maçta 2-0 mağlubiyetten sonra Atalanta daha iyi bir sonuç isteyecektir.

O maçta Atalanta, zamanın% 54’üne sahipti ve 2’si hedefe ulaşan 12 vuruşla kaleye çarptı. AC Milan, 6’sı hedefe ulaşan 12 hedefe isabet etti. Milan için Rafael Lean (56′) ve Theo Hernandez (75′) puan aldı.

Bu son zamanlarda Atalanta’nın temiz kaldığı nadir bir durumdur. Gerçekler, Atalanta’nın önceki 6 maçtan 6’sında 11 gol atarken gol attığını gösteriyor. Bunu göz önünde bulundurarak, böyle bir eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Empoli

Empoli son maçında Serie A maçında Salernitana ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Empoli topu% 46’ya sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 16 vuruşla kaleye vurdu. Empoli için Patrick Coutrone (31′) attı. Salernitana” hedeften 28’i vurmuş, bunlardan 9’u hedefe vurmuştur. Salernitana’ya Federico Bonazzoli’yi (76′) attı.

Rakamlar kendileri için konuşuyor: Empoli, son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin 14 gol atmasına izin verdi. Savunmada Empoli’nin kesinlikle iyileştirme için bir yeri vardır.

Kişisel toplantılar

07/02/2016 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Atalanta’nın bunlardan 3’ünü, Empoli’yi 1 kazandığını ve beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlar için 14 gol atıldı, 9’u La Dea takımına ait, 5’i de Azurri takımına aitti. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son karşılaşma, Serie A’nın 8. maçında 17/10/2021 tarihinde, final skoru 1-4 Empoli – Atalanta olduğunda gerçekleşti.

Bu maçta Empoli, zamanın% 48’ini topa sahipti ve 6’sı hedefine ulaşan 12 gol attı. Goller Federico Di Francesco (30′) ve Mattia Viti (49′ kendi golü) tarafından atıldı.

Atalanta” hedefe 22 darbe indirdi, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Goller Josip Ilicic (11′, 26′) ve Duvan Zapata (89′) tarafından atıldı. Maç Marco Serra tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Atalanta

Brian Cabezas (çapraz bağ rüptürü), Josip Ilicic (depresyon), Giuseppe Pezzella (abdüktör kası rüptürü), Raphael Toloy (travma bilinmiyor) ve Luis Muriel (diz yaralanması) Atalanta patronu Gian Gasperini için mevcut değildir. Ruslan Malinowski diskalifiye nedeniyle bu maça katılamayacak.

La Dea’nın oyuna 3-4-1-2’lik bir sistemle başlayacağı ve Juan Musso, Giorgio Scalvini, José Luis Palomino, Berat Jimciti, Hans Hateboer, Martin de Rune, Remo Freuler, David Zappacosta’yı, Mario Pasalic’i, Duvan Zapata’yı ve Jeremy’yi serbest bırakması muhtemeldir. Tanrı.

Takım Haberleri: Empoli

Empoli yöneticisi Aurelio Andreazzoli’nin oyuncuların fiziksel formuyla ilgili bazı sorunları var. Riccardo Marcizza (çapraz bağ yaralanması), Nicolas Haas (çapraz bağ kopması), Emmanuel Ekong (diz ameliyatı) ve Lorenzo Tonelli (çapraz bağ yaralanması) seçilmek için hazır değildir.

Azzurri’nin 4-3-1-2’lik bir şemaya göre oynayacağına inanıyoruz, başlangıçta Guglielmo Vicario, Petar Stojanovic, Mattia Viti, Sebastiano Luperto, Liberato Kakache, Shimon Zhurkovsky, Cristian Aslani, Filippo Bandinelli, Valerio Verre, Patrick Cutrone ve Andrea La Mantoe’yi serbest bırakacaklar.

🔮 Tahmin

Bu oyunda Atalanta’nın büyük olasılıkla sahaya hakim olacağına ve değerli şanslarla ödüllendirileceğine inanıyoruz.

Ancak Empoli’nin golünü atması kolay olmayacak, ancak onların da en az bir gol atacaklarını görüyoruz.

Bu nedenle Atalanta’nın 3-1’lik skoruyla emin bir galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: