İtalya Serie A’da Bologna — Cagliari maçının tahmini

Bologna, Pazartesi günü bu Serie A maçında Renato Dall’ara Stadyumu’nda Cagliari’nin konuklarıyla mücadele edecek.

Bologna – Cagliari maçına ilişkin tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve maç anketlerimiz 1xbetten indir’de (en iyi bahis oranları dahil) görülebilir.

Bologna

Bologna, Serie A’daki son yenilgisinden sonra Napoli’den 3-0’lık skorla en iyi skoru elde etmeyi umuyor.

O maçta Bologna% 34’lük topa sahipti, 8 gol attı, 1 gol attı. Öte yandan Napoli’nin golünde 18 atış vardı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Fabian Ruiz (18 ’) ve Lorenzo Insignier (41‘, 62 ‘) «Napoli» için kendilerini ayırdılar.

Son zamanlarda, Bologna nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Aslında Bologna, rakiplerinin önceki 6 maçının 5’inde 14 gol atarken rakiplerinin gol atmasını engelleyemedi. Elbette, burada böyle bir düzenliliğe mutlaka uyulması gerekmeyecektir.

Cagliari

Serie A’da son kez Roma’ya kaybettikten sonra Cagliari ve taraftarları bu sefer daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

Bu maçta Cagliari% 41’lik bir topa sahipti, 7 gole ve 5 gole sahipti. Cagliari’yi atan tek oyuncu Leonardo Pavoletti’ydi (52 ‘). Roma, 3’ü hedefe isabet eden 22 gol attı. Roger Ibáñez (71 ‘) ve Lorenzo Pellegrini (78’) kendilerini «Roma» lehine ayırdılar.

Rakamlar kendileri için konuşuyorlar ve Cagliari son 6 maçtan 6’sında attı ve toplamda 11 gol yedi. Savunmada “Cagliari” mükemmel olmaktan uzaktı.

Yüz yüze

10.06.2018 tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarının kontrol edilmesi bize Bologna’nın bunlardan 2’sini kazandığını, Cagliari’nin ise 1 beraberlik sayısıyla 3’ünü kazandığını gösteriyor.

Bu maçlarda iki kulüp toplam 17 gol attı, bunlardan 8’i Rossoble’ı, 9’u Castedda / Rossoble’ı attı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 2,83’tür.

Bu iki lig arasındaki önceki düello, Serie A’nın 25. maç günü 03.03.2021’de final skoru Cagliari 1-0 Bologna olduğunda gerçekleşti.

O maçta Cagliari% 35’lik topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 11 vuruş yaptı. Protokoldeki tek oyuncuları Daniele Rugani’ydi (19 ‘).

Bologna’da 13 hedefe çarpıyor, 5 kapıya çarpıyor. Marco Di Bello’nun maçına karar verdim.

Takım haberleri: Bologna

Nicholas Viola (Bilinmeyen travma), Kevin Bonifazi (Baldır Yaralanması), Marco Arnautovic (Kas Problemleri) ve Kingsley Michael (Fibula Kırığı) Bologna patronu Sinisha Mihayloviç’e ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Cagliari

Cagliari’nin patronu Walter Mazzarri’nin sınırlı sayıda katılımcıya sahip bir takım seçmesi gerekiyor. Martin Caceres (sorunları ayak bileği), Sebastian Валукевич (çürük), Нахитан Нандес (bilinmeyen travma), Paolo Фараго (travma, kalça), Diego Godin (sorun пателлой), Riccardo Ладинетти (kalp yetmezliği), Далберт (diz travma) ve Marco Korna ( Rüptüre çapraz bağ) — isimleri olan ekip çalışma.

⚡ Tahmin

Cagliari’nin en az bir tane atacağını düşündüğümüz bu Bologna takımının golünü atmanın kolay olmayacağını düşünüyoruz.

İşte bu yüzden seçimimiz maçın sonunda Bologna için 1-0 galibiyet skoruyla iyi bir maç için burada.

Umarım iyi bir oyun oynarım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: