İtalya Serie A’da Bologna – Milan maçının tahmini

Bologna, Cumartesi günü Serie A maçında Renato Dall’ara Stadyumu’nda Milan konuk kulübüne ev sahipliği yapacak.

1xbet promosyon kodu Bologna – Milano maçıyla ilgili tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Bologna

Bologna, Serie A’da Udineze’ye karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Bologna% 59’luk bir topa sahipti ve 23 gol attı, bunlardan 11’i gol attı. Bologna tablosundaki tek oyuncu Musa Barrow’du (67 ‘). Udinese hedefe 10 atış yaptı, hedefe 2 atış yaptı. Beto (82 ‘) Udinese’nin golcüsü oldu.

Bologna’nın katılımıyla yapılan maçlar son zamanlarda canlı olma eğilimindeydi ve yüksek puanlar bekleniyordu. Sadece son 6 maçta her iki takım da toplamda 23 gol attı (maç başına ortalama 3.83 gol), bunlardan 10’u Bologna’ya akredite edildi.

Milan

Şampiyonlar Ligi’ndeki Porto’ya karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra, Milan durumu değiştirmeyi umuyor.

Bu maçta Milan% 47’lik bir topa sahipti ve bunlardan 1’i hedefe ulaşan 4 gol attı. Porto hedefe 20 atış yaptı, 2 tanesi hedefe çarptı. Luis Diaz (65 ‘) kendisini Porto için ayırdı.

İstatistikler, Milan’ın son 6 maçının 5’inde gol attığını ve rakibinin toplamda 8 gol attığını gösteriyor. Savunmada Milan zayıflıklarını gösterdi. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Yüz yüze

18 Aralık 2018 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların analizi, bu maçların Bologna için hayal kırıklığıyla sona erdiğini göstermektedir. Herhangi bir galibiyet elde edemediler, oysa Milan bu maçların% 83’ünde kazananları yenerek onlara karşı bir avantaj sağladı.

Bu karşılaşmalarda aralarında 19 gol atıldı, bunlardan 5’i Rossobla için, 14’ü Rossoneri için atıldı. Bu maç başına ortalama 3,17 gol.

Ligin bu takımları içeren son maçı, Serie A’nın 20. maç günü olan 30.01.2021, Bologna 1: 2 Milan’ın sona ermesiyle sona erdi.

O gün Bologna% 48’lik bir topa sahipti ve 5 vuruşta 12 gol attı. Tek gol atan oyuncuları Andrea Poli (81 ‘).

Rakipleri için Milan, 10’u hedefe isabet eden 15 golü yaptı. Ante Rebic (26 ‘) ve Frank Cassie (55’) kendilerini ayırt ettiler. Maçı Daniel’e emanet ettim.

Takım haberleri: Bologna

Jerdy Schouten (kas yorgunluğu), Kevin Bonifazi (baldır yaralanması) ve Kingsley Michael (fibula kırığı) Bologna’nın patronu Sinisha Mihayloviç için oynamayacaklar.

Takım haberleri: Milan

Milan’ın patronu Stefano Pioli şu anda takımın engellileriyle savaşmak zorunda kalıyor. Ante Rebic (ayak bileği yaralanması), Brahim Diaz (korona virüsü), Theo Hernandez (korona virüsü), Alessandro Florenzi (menisküs yaralanması), Genç Messias (yırtık kas lifi), Alessandro Plizzari (diz cerrahisi) ve Mike Meinian (ilk yaralanma) burada oynama.

Tahmin

Bu iki takıma baktığımızda, Bologna’nın bu Milan takımının gollerini atmak için iyi bir performans göstermesi gerektiğini düşünüyoruz, ki bu da kazanmalı ve hatta belki de masayı temiz tutmalı.

Bunu akılda tutarak, 90’ların sonunda Milan’ın kazanan skoru 0: 1’e sahip olmasını bekliyoruz.

İşlerin nasıl gittiğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: