İtalya Serie A’da Bologna vs Sampdoria maçının tahmini

Bologna, Pazartesi günü Serie A maçında Stadio Renato Dall’ara sahasında Sampdoria’nın varışıyla mücadele edecek.

Bologna — Sampdoria’nın tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve maç başına en son oranları görmek için 1xbet bonus kodu geçin.

Bologna

Bologna, Milan’la 0:0 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Bologna topu% 46’ya sahipti ve 4’ü hedefe ulaşan 8 golle 8 vuruş yaptı. Öte yandan Milan, hedefe 33 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı.

Daha sonraki sonuçlar, Bologna arka korumasının daha fazla sağlamlık gösterdiği gerçeğini vurgulamaktadır. Bologna rakibine fazla bir şey vermedi ve son 6 maçında kalecilerinden geçen gol sayısı 4 oldu. Ancak, böyle bir resmin bir sonraki oyunda da devam edeceğine dair bir kesinlik yoktur.

Sampdoria

Serie A’daki Roma’ya karşı önceki oyundaki yenilgiden sonra Sampdoria durumu düzeltmeye çalışacak.

O maçta Sampdoria% 48’lik bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu gole 8 vuruş yaptı. Roma hedefe 6 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Henrikh Mkhitaryan (27′) “Rom” için puan aldı (27′).

Sampdoria’nın önceki 6 maçında Marco Giampaolo, asist çabalarından dolayı 6 kez ödül aldı. Aynı maçlarda kendilerine karşı atılan gol sayısı 10’dur.

Bu maçtan önce Sampdoria, önceki 12 şampiyonluk maçında deplasmanda Bologna’yı yenemedi. Bu korkunç bir çıkış serisiydi.

Kişisel toplantılar

20/04/2019 tarihinden itibaren bu kulüpler arasındaki geçmiş sonuçların analizi, bu maçların Sampdoria için mutlu olmadığını göstermektedir. Tek bir galibiyet kazanmayı başaramadılar, Bologna ise kendilerinden daha iyiyken, karşılaştıkları maçların yüzde 100’ünde onları yenerek onlardan daha iyiydiler.

Toplamda, bu maçlar için her iki kulüp de 19 gol attı: rossoblu 14, blucherkyati 5. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 3.17’dir.

Bu kulüplerin katılımıyla ligdeki bir önceki maç, Serie A maçının 12. gününde 07/11/2021 tarihinde gerçekleşti ve Sampdoria – Bologna’nın 1-2’lik skoruyla sona erdi.

O gün Sampdoria, zamanın% 46’sına sahipti ve hedefe 10 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Protokoldeki tek oyuncuları Morten Thorsby (77′) idi.

Bologna hedefe 14 vuruş yaptı, bunlardan 7’si hedefe ulaştı. Goller Matthias Svanberg (47′) ve Marco Arnautovic (78′) tarafından atıldı. Yargıç: Gianluca Manganiello.

Takım haberleri: Bologna

Lorenzo De Silvestri (Biceps femoris kas yaralanması), Kingsley Michel (fibula kırığı) ve Nicolas Dominguez (omuz yaralanması) Bologna maçına katılmayacaklar.

Takım Haberleri: Sampdoria

Ekibin neredeyse tamamı sayesinde Sampdoria’nın patronu Marco Giampaolo’nun fiziksel formla ilgili tek bir sorunu var. Manolo Gabbiadini (çapraz bağ kopması) bu oyunu kaçıracak.

⚡ Tahmin

Sampdoria’nın elbette Bologna’ya gol atabileceğine doğru eğiliyoruz, ancak bu onlara karşı attığı kadar fazla olmayabilir.

Bologna’nın zaferiyle sona erecek gergin bir karşılaşmaya, hakemin son düdüğüne kadar 2-1’lik bir skorla bahse giriyoruz. İyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: