İtalya Serie A’da Inter Milan — Udinese maçının tahmini

Milanlı Inter, Udinese konuk ekibiyle Pazar günü Serie A buluşması için Giuseppe Meazza Stadyumu’nda buluşacak.

Inter Milan — Udinese maçındaki tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi, maç başına en son oranlarla birlikte görmek için bonus 1xbet gidin.

Inter Milan

Milanlı Inter, Empoli’ye karşı Serie A 0: 2’de tekrarlanan bir sonuca güvenecek.

O maçta Inter% 69’luk topa sahipti ve 21 vuruşla 9’u hedefe ulaştı. Milano’da Inter, Danilo D’ambrosio (34 ‘) ve Federico Dimarco (66’) tarafından puanlandı. Öte yandan Empoli, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş gerçekleştirdi.

Milan Inter Simone Inzaghi, önceki altı maçında 9 gol attığını kutladı. Bu süre zarfında 6 gol attılar.

Udinese

Önceki maçta Udinese, Serie A maçında Ellas Verona ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Udinese% 33’lük bir topa sahipti ve bunlardan 5’i hedefe isabet eden 16 gol attı. Udinese protokolündeki tek oyuncu Isaac Saxess (3 ‘) idi. Rakibi Hellas Verona için hedefe 5 vuruş yaptı, ikisi de hedefe çarptı. Antonin Barak (83 ‘) Ellas Verona’nın takımının golcüsü oldu.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Udinese son 6 maçtan 6’sında gol attı ve rakip takımların toplam 8 gol atmasına neden oldu. Udinese’nin savunmasında ele alınması gereken bazı zayıf noktalar vardır. Elbette, burada böyle bir eğilim devam etmeyebilir.

Yüz yüze

15 Aralık 2018’den itibaren geçmiş kişisel sonuçlarının incelenmesi, bu maçların Udinese için başarılı olmadığını gösteriyor. Milanlı Inter onlara hükmederken, birbirleriyle tanıştıkları oyunların% 67’sinde zaferler kazanırken hiç bir zafer kazanamadılar.

Bu maçlarda iki kulüp toplam 10 gol attı, bunlardan 9’u Nerazzurri’yi attı ve 1’i Bianconeri Friuliani’yi attı. Maç başına ortalama gol sayısı 1,67’dir.

Ligdeki bu kulüplerin bir önceki maçı Serie A’nın 38. günü olan 23.05.2021 maçıydı ve Inter – Udinese skoruyla 5: 1 sonuçlandı.

Milan Inter bu kez topun% 47’sine sahipti ve 7’si hedefe isabet eden 15 vuruşla kaleye çarptı. Goller Ashley Young (8 dakika), Christian Eriksen (44 dakika), Lautaro Martinez (55 dakika), Ivan Perisic (64 dakika) ve Romelu Lukaku (71 dakika) tarafından atıldı.

Udinese, iki tanesi hedefe isabet eden 8 hedefe çarptı. Roberto Pereira (79 ‘) kendini mükemmelleştirdi. Hakem Manuel Volpi tarafından yapıldı.

Takım Haberleri: Milan Arası

Christian Eriksen (kalp hastalığı) ve Gabriel Brazao (çapraz bağların yırtılması) Milan’ın Inter ustabaşı Simone Inzagi’ye ulaşılamaz.

Takım Haberleri: Udinese

Udinese’nin patronu Luka Gotti, bir dizi erişilemeyen oyuncuyla savaşmak zorunda. Ignacio Poussetto (Diz problemleri) ve Gerard Deulofeu (Burkulma), komuta listesinde olmayacakları isimlerdir. Lukas Theodorczyk bu oyunu diskalifiye olduğu için oynayamaz.

Tahmin

Tahminlerimize göre, Udinese muhtemelen bu Inter takımına gol atacaktır, ancak kaçırdıkları gol kadar fazla olmayabilir.

Milan Inter’i sürekli olarak 2-1’lik bir farkla izliyoruz. Onun oldukça düz olmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: