İtalya Serie A’da Inter Milan vs Empoli maçının tahmini

Cuma günü Stadio Giuseppe Meazza’daki Serie A maçında Milan Inter sahasının sahipleri Empoli ile oynayacaklar.

Inter Milan —Empoli maçındaki ipuçlarımız, anketlerimiz ve istatistiklerimiz, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbetten üzerindedir.

Inter Milan

Milanlı Inter, Serie A’da Udinese’yi (1:2) yendikten sonra son sonucunun tekrarlanmasını umuyor olacak.

O maçta Inter Milan% 52’lik bir topa sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 12 gol attı. Inter Milan için goller Ivan Perisic (12′) ve Lautaro Martinez (39′) tarafından atıldı. Udinese’nin 7 golü vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Ignacio Poussetto (72′) Udinese’nin golünün yazarı oldu.

Milan Inter, son 6 maçının her birinde rakiplerinin gollerini atarak gol atmayı bırakmadı.

Bu dönemde toplam 14 gol attılar ve sadece 5’i kaçırdılar. Bu eğilimin bu oyunda devam edip edemeyeceğini göreceğiz.

Empoli

Serie A’nın son maçında Torino’dan mağlup olduktan sonra Empoli ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Empoli, zamanın% 38’ine sahipti ve 4’ü hedefe isabet eden 11 gol attı. Empoli’nin arkasında Szymon Jurkowski (56′) attı. Öte yandan Torino, 3’ü hedefe isabet eden hedefe 13 vuruş yaptı. Torino için Andrea Belotti attı (78′, 87′, 96′).

İstatistikler yalan söylemiyor ve Empoli son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin toplam 11 gol atmasına izin verdi. Savunmada Empoli çok güvenilir değildir.

Kişisel toplantılar

21/09/2016 tarihinden itibaren son maçların sonuçlarının analizi, bu karşılaşmaların Empoli için mutlu olmadığını gösteriyor. Tek bir galibiyet alamadılar, Inter Milan ise maçların yüzde 100’ünü kazanarak onları geride bıraktı.

Toplamda bu dönemde her iki kulüp de 15 gol attı, bunlardan 12’si nerazzurri hesabında, 3’ü de azzurri hesabında. Maç başına ortalama gol sayısı 2,5 idi.

Takım Haberleri: Inter Milan

Nicolo Barella (diz yaralanması) ve Alessandro Bastoni (buzağı yaralanması) Inter Milan’ın yöneticisi Simone Inzagi’ye ulaşılamaz.

Nerazzurri’nin 3-5-2’lik bir sistemde oynayacağı anlaşılıyor: Samir Khandanovic, Danilo D’ambrosio, Stefan de Vrij, Milan Skrinier, Denzel Dumfries, Nicolo Barella, Marcelo Brozovic, Hakan Kalhanoğlu, Ivan Perisic, Lautaro Martinez ve Joaquin Correa.

Takım Haberleri: Empoli

Empoli’nin menajeri Aurelio Andreazzoli’nin tam kadroya sahip olmaması. Emmanuel Ekong (yaralanma bilinmiyor), Riccardo Marcizza (çapraz bağ yaralanması), Nicolas Haas (çapraz bağ kopması) ve Lorenzo Tonelli (çapraz bağ yaralanması) takımın listesinde yer almayacakları isimlerdir. Petar Stojanovic, diskalifiye olması nedeniyle bu maça katılamayacak.

Azzurri’nin 4-3-2-1’lik düzenlemede oynama ihtimalinin yüksek olduğuna inanıyoruz: Guglielmo Vicario, Riccardo Fiamozzi, Mattia Viti, Sebastiano Luperto, Fabiano Parisi, Szimon Zhurkowski, Christiane Aslani, Liam Henderson, Nedim Bairami, F. Di Francesco ve Andrea Pinamonti.

💡 Tahmin

Bize öyle geliyor ki, Milanlı Inter, büyük olasılıkla hedefe çok fazla darbe indirecek ve onları etkili kılacak.

Bununla birlikte, Empoli savunmalarını kırmakta zorluk çekebilir, ancak bir noktada misilleme yapmaları muhtemel olduğuna inanıyoruz.

Bu nedenle, Inter Milan’ın her şey söylendiğinde ve yapıldığında 3-1’lik bir skorla kazanmasını bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: