İtalya Serie A’da Lazio – Genoa maçının tahmini

Cuma günü Genoa, Lazio ile Serie A maçı için Olympico di Roma’ya gidecek.

Lazio vs Genoa’nın tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır indirme’de ve en son bahis oranlarında görüntüleyin.

Lazio

Lazio, Sassuolo’dan Serie A 2: 1’deki son yenilgiden sonra burada en iyi sonucu almaya çalışacak.

O maçta Lazio% 41’lik bir topa sahipti ve hedefe 6 vuruş yaptı, hedefe 2 vuruş yaptı. Mattia Zakagni’nin Lazio golüyle golü attı (6 ‘). Öte yandan Sassuolo, 6’sı hedefe isabet eden hedefe 17 vuruş yaptı. Sassuolo’nun hesabında Domenico Berardi (63 ‘) ve Giacomo Razadori (69’) öne geçti.

Lazio ile yapılan maçlar son zamanlarda sık sık şiddetli tartışmalara neden oluyor ve kapıda çok sayıda saldırı mükemmel bir işarettir. Son yarım düzine çarpışmada, her iki taraf birlikte 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunların 11’i Lazio tarafından atıldı. Tarihsel sonuçları bir kenara bırakırsak, şimdi bu trendin bu maçta devam edip etmeyeceğini görmek için beklemeliyiz.

Genoa

Cenoa, İtalya Kupası’nda son karşılaşmalarında Salernitana’ya karşı 1-0 kazandıktan sonra bu mücadeleye giriyor.

O maçta Genoa% 56’lık bir topa sahipti ve 5’i hedefe isabet eden 10 gol denemesine sahipti. Genoa’nın hesabında Caleb Ekuban (76 ‘) var. Salernitana hedefe 10 atış yaptı, bunlardan 5’i hedefe çarptı.

Son maçlarda en az bir takımın Genoa maçlarında gol atmadığı bir eğilim belirginleşti. Son altı çıkışlarına bakarsak, bunun beş kez olduğu ortaya çıkıyor. Bu çatışmalar sırasında muhalifler toplamda 10 gol attı ve Genoa 2 gol attı.

Yüz yüze

23.09.2018 tarihli son yüz yüze karşılaşmalarına bakarsanız, Lazio’nun bunlardan 4’ünü, Genoa’nın ise 1’i kazandığını söyleyebiliriz, ancak berabere sayısı 1’dir.

Bu dönemde çok sayıda gol atıldı, toplamda 26, karşılaşma başına ortalama 4,33 gol oldu.

Bu kulüplerin katıldığı şampiyonadaki son maç, Serie A’nın 34. günü 02.05.2021 maçıydı ve Lazio skoru 04: 3 Genoa ile sonuçlandı.

Lazio daha sonra topun% 51’ine sahipti ve 11’i hedefe isabet eden 20 gol attı. Goller Joaquin Correa (30 ‘, 56’), Ciro Immobile (43 ‘), Adam Marusic (47’ Autogall) ve Luis Alberto (48 ‘) tarafından atıldı.

Öte yandan, Genoa hedefe 9 vuruş yaptı, 5’i hedefe çarptı. Gianluca Scamacca (80 ‘) ve Eldor Shomurodov (81’) kendilerini ayırt ettiler. Piero Giacomelli’nin maçına karar verdim.

Takım haberleri: Lazio

Lazio’nun patronu Maurizio Sarri, aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen yaralanmamış bir kadro sayesinde bu maç öncesinde fitness konusunda endişelenmiyor.

Takım haberleri: Genoa

«Cenova” nın yöneticisi Andrey Shevchenko, sınırlı sayıda katılımcıya sahip bir takım seçmek zorunda kalıyor. Nikola Maksimovich (Suş), Nikolo Rovella (Kas Yaralanması) ve Mohamed Fares (Kas Yaralanması) burada oynamayacaklar. Ivan Radovanovic’in diskalifiye olması nedeniyle bu maça hakkı yok.

🔮 Tahmin

Genoa’nın Lazio takımını yenme fırsatına sahip olduğuna inanıyoruz, ancak bu yenilgiyi önlemek için yeterli olmayacak gibi görünüyor.

Maç sonunda Lazio’nun 2-1’lik dar bir üstünlüğünü bekliyoruz. Bu çok zor bir meydan okumadır.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: