İtalya Serie A’da Milan ile Bologna maçının tahmini

Pazartesi günü Giuseppe Meazza Stadyumu’ndaki Serie A maçında Milana’nın ev takımı Bologna ile buluşacak.

Milan -Bologna maçının tüm tahminleri, istatistikler ve kullanıcı anketleri 1xbet bonus kodu (artı maç başına en iyi oranlar) gösterilir.

Milan

Milan, son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve Serie A’da Cagliari’yi 0: 1 yenerek devam edecek.

O maçta Milan% 58’lik bir topa sahipti ve gole 21 vuruş yaptı, bunlardan 5’i gol attı. Milan için gol atan tek oyuncu İsmail Bennacer (59 dakika) idi. Rakiplerine gelince, Cagliari’nin 1 kanatta 13 gol vuruşu vardı.

Milan’ın katıldığı son 6 maçın 5’inde maç başına en az üç gol kaydedildi. O dönemde gollerin ağırlığına gelince, rakipleri toplam 3 gol atarken, Milan 6 gol attı. Bununla birlikte, bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceği henüz bilinmiyor.

Bologna

Serie A turnuvasında Atalanta’ya karşı önceki oyundaki yenilginin ardından Bologna, buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta Bologna’nın topun% 61’i topa sahipti ve 12 tanesi kaleye çarptı, bunlardan 3’ü kaleye çıktı. Atalanta hedefe 15, bunlardan 2’si de hedefe çarptı. Mustafa Cisse (82′) Atalanta için gol attı.

İstatistikler yalan söylemiyor ve Bologna son 6 maçın 5’inde sadece 7 gol atarken gol attı. Savunmada Bologna kesinlikle çok daha iyi oynayabilir.

Kişisel toplantılar

05.06.2019’dan itibaren kişisel karşılaşmaların geçmiş sonuçlarının incelenmesi, bu maçların Bologna için başarısız olduğunu göstermektedir. Hiç bir zafer kazanamadılar, Milan ise bu maçların% 100’ünü kazanarak onlara karşı bir avantaj sağladı.

Bu oyunlarda da çok sayıda gol atıldı, toplamda 25 gol atıldı ve karşılaşma başına ortalama 4,17 gol oldu.

Aralarındaki ligin önceki maçı Serie A’nın 9. maç günü olan 23.10.2021 idi ve skor Bologna 2-4 Milan ile sona erdi.

O zamanlar Bologna’nın topa sahip olmalarının% 37’si vardı ve 4 golle 9 gol atmıştı. Protokoldeki tek oyuncuları Musa Barrow’du (52 ‘).

Milan, hedefe 15 tane isabet etti, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Rafael Leao (16′), Davide Calabria (35′), Zlatan Ibrahimovic (49′ Avtogol, 90′) ve İsmail Bennacer (84′) puan aldı. Paolo Valerie’nin maçına hükmetti.

Takım Haberleri: Milan

Daniel Maldini (ateş) ve Simon Kier (çapraz bağ kopması) Milan’ın patronu Stefano Pioli’ye ulaşamayacak.

Takım haberleri: Bologna

Bologna patronu Sinisha Mihayloviç’in oyuncuların fiziksel zindeliği konusunda devam eden bazı endişeleri var. Kingsley Michael (fibula kırığı), Lorenzo De Silvestri (kalça çift başlı kas yaralanması), Federico Santander (elmacık kemiği kırığı) ve Nicolas Dominguez (omuz yaralanması) buraya gelmemişti.

🔮 Tahmin

Bologna’nın, bu oyunun birçok yönünü kontrol etme yeteneğine sahip olan Milan’a karşı bir gol atması gerçekten zor olacak gibi görünüyor.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Milan için çok kapsamlı bir 3-0 galibiyet puanı öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: