İtalya Serie A’da Napoli – Roma maçının tahmini

Napoli, Pazartesi günü Serie A maçında Roma’yı Stadio Diego Armando Maradona’ya götürecek.

Betin bonus kodu Napoli — Roma maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görün (artı maç başına en iyi oranlar).

Napoli

Napoli, Fiorentina’ya karşı önceki maçta 2-3 yenilgiden sonra son sonucunu burada tekrarlamak istemiyor.

O maçta Napoli% 49’luk bir topa sahipti ve 3’ünün hedefi vurduğu hedefe 15 vuruş yaptı. Napoli takımının golleri Dris Mertens (58′) ve Victor Osimchen (84′) tarafından belirlendi. Fiorentina’nın rakibi hedefe 11 vuruş yaptı ve bunlardan 4’ü hedefe ulaştı. Fiorentina için Nicolas Gonzalez (29′), Jonathan Iconet (66′) ve Arthur Cabral (72′) puan aldı.

Son zamanlarda SSC Napoli’nin kaçırmaması çok nadirdir. Gerçekler, Napoli’nin rakibinin önceki 6 maçtan 6’sında 8 gol atarken gol atmasını engelleyemediğini gösteriyor. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Bu maç öncesinde Napoli, önceki 4 maçta ligde Roma’yı yenmedi.

Roma

Roma, önceki Lig maçında Bodo Glimt’i 4-0 yendikten sonra bu karşılaşmaya geliyor.

Roma için goller Tammy Abraham (5′) ve Nicolo Zaniolo tarafından atıldı (23′, 29′, 49′).

Roma savunucularının kendine güvenen eylemleri sonucunda, önceki maçların 6’sından 4’üne karşı gol sayısı gerçekleşti. Bu süre zarfında kendileri tarafından atılan gol sayısı 12 idi.

Kişisel toplantılar

31/03/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki önceki karşılaşmaların analizi, Napoli’nin bunlardan 4’ünü, Roman’ın ise 1’ini kazandığını ve sonuçların 1 olduğunu gösteriyor.

Bu karşılaşmalarda toplamda 17 gol atıldı, bunlardan 13’ü «Partenopeia» ve 4’ü «Jallorossi» idi. Böylece, oyun başına ortalama 2,83 gol atılır.

Bu takımlar arasındaki ligdeki son maç, Serie A maçının 9. gününde 24/10/2021 tarihinde, Roma, Napoli ile 0:0 oynadığında gerçekleşti.

O zaman, Roma topu% 38’lik bir paya sahipti ve hedefe 13 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı.

Napoli hedefe 11 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Yargıç Davide Massa—

Takım haberleri: Napoli

Giovanni Di Lorenzo (diz yaralanması) ve Andrea Petanya (hamstring yaralanması) Napoli yöneticisi Luciano Spalletti için mevcut değildir.

Takım Haberleri: Roma

Tamamen yaralanmayan bir grup sayesinde, Roma yöneticisi Jose Mourinho bu maçtan önce fiziksel formda herhangi bir sorun yaşamamaktadır.

Tahmin

Her şeyi göz önünde bulundurursak, Romé’nin Napoli’yi yenmek için çok çaba göstermesi gerekecek, ki bu da büyük olasılıkla gol atacak ve zirvede kalacak.

Bu nedenle, ıslık çaldığında Napoli lehine 1-0’lık bir skorla sona erecek inatçı bir mücadele görüyoruz.

İyi bir oyun için umutluyuz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: