İtalya Serie A’da Napoli vs Sassuolo maçının tahmini

Napoli, Sassuolo’yu Cumartesi günü Serie A maçında Diego Armando Maradona’nın Stadio’sunda ağırlayacak.

Napoli — Sassuolo maçındaki son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi anketimizi görün.

Napoli

Napoli, Empoli’ye karşı önceki oyunda 3:2 yenilgisinden sonra sonuçlarını iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Napoli% 59’luk bir topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden 16 gol attı. Napoli için goller Dris Mertens (44′) ve Lorenzo Insigne (53′) tarafından atıldı. Empoli, 7’si hedefe isabet eden hedefe 17 vuruş yaptı. Empoli için Liam Henderson (80′) ve Andrea Pinamonti (83′, 88′) puan aldı.

Napoli’nin katılımıyla yapılan maçlar son zamanlarda sıklıkla heyecan verici karşılaşmalar haline geldi ve ayırt edici özelliği kapıda çok sayıda eylemdi. Her iki takım da son yarım düzine maçta toplam 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol attı) ve bunlardan 12’si Napoli’yi attı. Bunu söyledikten sonra, bu modelin yaklaşan oyunda tekrar olup olmayacağını görmek için şimdi beklemeliyiz.

Sassuolo

Serie A’daki Juventus’a karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Sassuolo ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar alabileceklerini umuyorlar.

O maçta Sassuolo topa% 64 sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 22 gol attı. Sassuolo için gol atan tek oyuncu Giacomo Raspadori’ydi (39′). Juventus’un rakibi hedefe 10 vuruş yaptı ve bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Juventus’a Paulo Dibala (45′) ve Moise Keen (88′) puan verdiler.

Sassuolo’nun oynadığı önceki 6 maçtan 5’inde en az üç gol atıldı. Bu süre zarfında maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 3,17, Sassuolo’nun ortalama gol sayısı ise 1,67’dir.

Bu maçtan önce Sassuolo, ligin son 3 maçında evden uzakta kazanamadı.

Kişisel toplantılar

10/03/2019tarihinden itibaren önceki karşılaşmaların analizi, Napoli’nin bunlardan 2’sini kazandığını, Sassuolo’nun ise 1 olduğunu ve berabere kalanların 3 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde her iki kulüp de 19 gol attı, bunlardan 10’u Partenopeia ve 9’u Sassuolo idi. Maç başına ortalama gol sayısı 3,17’dir.

Bu iki kulübün katılımıyla ligdeki son maç 01/12/2021 Serie A’nın 15. günü maçında 2-2’lik Sassuolo -Napoli skoruyla gerçekleşti.

O maçta Sassuolo topu% 50’ye sahipti ve 7’si hedefe ulaşan 9 vuruş yaptı. Goller Gianluca Scamacca (71′) ve Gian Marco Ferrari (89′) tarafından atıldı.

Öte yandan Napoli, 4’ü hedefe isabet eden hedefe 9 vuruş yaptı. Goller Fabian Ruiz (51′) ve Dris Mertens (59′) tarafından atıldı. Yargıç: Ivano Pezzuto.

⚡ Tahmin

Bu maçta Napoli’nin gollere çok fazla darbe vuracağını ve onları etkili hale getireceğini düşünüyoruz.

Aynı zamanda Sassuolo’nun savunmalarını kırması zor olacak, ancak en az bir anı gerçekleştirebileceklerini görüyoruz.

Bu nedenle 90 dakikanın sonunda Napoli lehine oldukça rahat bir 3-1 puan bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: