İtalya Serie A’da Salernitana — Juventus maçının tahmini

Salernitana, Salı günü bu Serie A toplantısında Juventus’u konuk edecek Arechi Stadyumu’nda ağırlayacak.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve Salernitan – Juventus istatistiklerimizi görmek için, maç başına en son oranlar da dahil olmak üzere 1xbet bonus kodu indir’e gidin.

Salernitana

Salernitana, Serie A’da Cagliari’ye karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça çıkıyor.

O maçta Salernitana topun% 43’üne sahipti ve hedefe 2 vuruşla 8 vuruş yaptı. Salernitana’nın golü Federico Bonazzoli’ydi (90 ‘). Cagliari’nin 19 gol vuruşu vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Leonardo Pavoletti (73 ‘) Cagliari takımının golcüsü oldu.

Son oyunlarda Salernitan nadiren tam 90 dakika dayanmayı başardı. Gerçekler, Salernitana’nın önceki maçlarının 6’sında savunmalarının kırıldığını gördüğünü ve 12 gol attığını gösteriyor. Yakında bu oyunda bu eğilimin devam edip edemeyeceğini öğreneceğiz.

Bu yarışmaya gelince, Salernitana ligin son 3 maçında evde kazanamadı.

Juventus

Serie A’daki Atalanta’ya karşı önceki karşılaşmadaki yenilginin ardından Juventus ve seyahat eden taraftarları burada en iyi sonucu almayı umuyorlar.

O maçta Juventus% 59’luk bir topa sahipti ve bunlardan 2’si hedefe isabet eden 15 vuruş yaptı. Öte yandan Atalanta, hedefe 7 darbe indirirken, 1’i de hedefe çarptı. Duvan Zapata (28 ‘) «Atalanta» için kendini ayırdı.

Juventus’un önceki altı maçında Massimiliano Allegri gol ızgarasına 8 kez vurdu ve maç başına ortalama 1.33 gol attı.

Takım Haberleri: Salernitana

Salernitana’nın menajeri Stefano Colantuono’nun bu maçtan önce herhangi bir fitness problemi yok çünkü seçim için sakatlığı olmayan bir grup mevcut.

Takım Haberleri: Juventus

Aralarından seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir grup sayesinde Juventus teknik direktörü Massimiliano Allegri’nin bu maçtan önce fitness konusunda herhangi bir sorunu yok.

Tahmin

Juventus’un muhtemelen kendi golünü atmak için mücadele eden Salernitana ile karşılaştığında muhtemelen birkaç gol atacağını düşünmeye eğilimliyiz.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Juventus’un kontrollü zaferini 0: 2 skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: