İtalya Serie A’da Salernitana — Venedik maçının tahmini

Perşembe günü Serie A’da Areca Stadyumu’nda sahaya ev sahipliği yapan Salernitan’ın takımı Venedik’le buluşacak.

Salernitana – Venedik maçı için tahminlerimiz, 1xbet promosyon kodu nasıl alınır oynanan maçın istatistiklerini ve sonuçlarını ve en iyi bahis oranlarını görebilirsiniz.

Salernitana

Salernitana, Atalanta ile 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça çıktı.

O maçta Salernitana% 37’lik bir topa sahipti ve 9’u hedefe ulaşan 11 vuruş yaptı. Salernitana için gol atan tek oyuncu Ederson’du (27′). Öte yandan Atalanta, hedefe 20 darbe indirdi, bunlardan 5’i hedefe çarptı. Atalanta için Mario Pashalic attı (88′).

Son zamanlarda, Salernitana sık sık savunma direnci göstermiyor. Salernitana’nın rakibinin önceki 6 maçtan 5’inde 6 gol atmasını engelleyemediği ve 6 gol atmadığı gerçeği onları rahatsız edecektir. Önceki sonuçları dikkate almazsanız, bu eğilimin önümüzdeki maçta tekrarlanıp tekrarlanmayacağını zaman gösterecektir.

Bu maçtan önce Salernitana, önceki 4 maçta Venedik’le ligde kaybetmedi.

Venedik

Serie A’da Juventus’a karşı önceki maçta yenildikten sonra Venedik ve taraftarları bu maçta daha iyi sonuçlar elde edebileceklerini umuyorlar.

O maçta Venezia topu% 50’ye sahipti ve 3’ü hedefe ulaşan 9 vuruşla kaleye çarptı. Mattia Aramu (71′) Venedik’e attı. Juventus hedefe 17 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefi vurdu. Leonardo Bonucci (7′, 76′) Juventus’un golcüsü oldu.

İstatistikler kendisi için şöyle diyor: Venedik son 6 maçının 6’sında gol attı ve toplam rakipler 11 gol attı. Savunma açısından, Venedik’in biraz yumuşak bir tabanı var gibi görünüyor.

Bu karşılaşmadan önce Venedik, ligdeki son 5 maçında deplasmanda kazanamadı.

Kişisel toplantılar

09/06/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Salernitana’nın bunlardan 4’ünü kazandığını, Venedik’in ise 2’sini kazandığını ve 0 berabere kaldığını gösteriyor.

Toplamda bu maçlar için 13 gol atıldı, bunlardan 8’i «El Bombası» ve 5’i «Arancionerverdi» idi. Bu, oyun başına ortalama gol sayısını 2,17’ye eşit olarak verir.

Bu iki takımın katılımıyla ligdeki son maç, Serie A maçının 10. gününde 26/10/2021 tarihinde gerçekleşti ve Venedik — Salernitan’ın 1-2’lik skoruyla sona erdi.

O gün Venedik topu% 46’ya sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 8 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncu Mattia Aramu (14′) idi.

Öte yandan Salernitana hedefe 21 isabet etti, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Goller Federico Bonazzoli (61′) ve Andrea Schiavone (95′) tarafından atıldı. Maç Marco Di Bello tarafından yargılandı.

✨ Tahmin

Bizim düşüncemize göre, “Venedik” in Salernitana’dan gelen bir takıma karşı bir şeye karşı koyması zor olacak, ki bu bizim görüşümüze göre gol atmalı ve zirvede kalmalıdır.

Bu nedenle, bunun 90’ıncı turun sonunda 1-0’lık bir skorla Salernitana’nın galibiyetine karşı iyi bir mücadele olacağını düşünüyoruz.

Bu maçın nasıl geçeceğini görmek ilginç olacak.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: