İtalya Serie A’da Torino – Udinese maçının tahmini

Pazartesi günü Torino, Udinese ile Olympico Grande Torino Stadyumu’nda bir ziyarette buluşacak.

Tüm maç tahminlerimizi, maç öncesi anketlerimizi ve maç istatistiklerimizi görmek için 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır indir’e gidin (en iyi maç oranları dahil).

Torino

Torino, Serie A’daki yenilginin ardından Spezia’nın son maçında 1-0’lık bir skorla zafere dönmeyi umuyor.

O maçta Torino, topun% 60’ını elinde tutmayı başardı ve 9 gol attı, 1 gol attı. Öte yandan Spezia, hedefe 7 atış yaptı, hedefe 3 atış yaptı. Jacopo Sala (58 ‘) Spezia’nın takımının golcüsü oldu.

Daha sonraki Torino oyunlarının ortak bir özelliği, içlerinde sıfır olan sonuçların sayısıdır.

Eğer onları almak için, bir önceki 6 çatışmalar, önceki, bu, daha sonra 5 tanesi bahis «İki takım» olsaydı kayıp.

Buna gelince, Torino ligin önceki iki ev maçında kaybetmiyor.

Udinese

Udinese, Sassuolo’yu son maçında yendiği Serie A 3: 2 galibiyetinden sonra karşılaşmaya liderlik etti.

O maçta Udinese topa sahip olmanın% 37’sini, gole 13 vuruşunu, gole 2 vuruşunu başardı. Udinese için goller Gerard Deulofe (8 ‘) ve Beto (51’) tarafından atıldı. Öte yandan Sassuolo, hedefe 4 vuruşla 10 gol attı. Domenico Berardi (15 ‘) ve Davide Frattesi (28’, 39 ‘Avtogol) kendilerini Sassuolo’nun lehine ayırdılar.

Udinese son maçlarda iyi bir performans sergiledi ve son 6 maçında 9 gol attı. Bu, Udinese’nin aynı karşılaşmalarda 6 gol attıktan sonra savunmada da iyileşebileceği gerçeğini maskelemez. Bu eğilimin bir sonraki maçta devam edip etmeyeceğini görmemiz gerekecek.

Bu karşılaşma öncesinde Udinese, ligdeki son 4 maçında deplasmanda kazanamadı.

Yüz yüze

16.09.2018 tarihinden itibaren önceki yüz yüze karşılaşmalarının incelenmesi, Torino’nun bunlardan 3’ünü, Udinese’nin ise 2’sini kazandığını ve beraberlik sayısının 1’e ulaştığını gösteriyor.

Toplamda bu maçlar için 11 gol attılar, bunlardan 6’sı veya Toro’yu attı ve 5’i Bianconeri Friuliani’yi attı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 1,83’tür.

Ligdeki iki takım arasındaki son maç, Serie A’nın 30. maç günü olan 10.04.2021’de Udinese’nin Torino ile 0: 1’lik skorla sona ermesiyle sona erdi.

O maçta Udinese topu yüzde 64, 15’i gole, 4’ü hedefe isabet etti.

Rakibi için Torino, hedefe 1 vuruşla 10 gol attı. Andrea Belotti (61 ‘) golcü oldu. Hakem Daniel Trust tarafından teslim edildi.

Takım Haberleri: Torino

Torino antrenörü Ivan Yurich’in bu oyunun arifesinde fitness konusunda herhangi bir problemi yok, çünkü seçim yapabileceğiniz tamamen sağlıklı bir kadro var.

Takım Haberleri: Udinese

Udinese patronu Luka Gotti’nin yaralanmadığı için, Udinese patronu bu oyuna girmesinden bahsetmek için fitness konusunda hiçbir endişesi yok.

Tahmin

Burada, Udinese’nin en az bir puan alması gerektiğini düşündüğümüz bu Torino takımını geride bırakmak için gerçekten iyi bir iş çıkarması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu yüzden sürekli bir düdük çaldığında «Torino” için 1-0 avantajı olan son derece rekabetçi bir oyun öngördük.

Bunun nasıl ortaya çıkacağını görmek için sabırsızlanıyorum.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: