İtalya Serie A’da Udinese — Milan maçının tahmini

Milan, Cumartesi günü Dacia’ya Udinese ev kulübüyle Serie A’da oynamak için gelecek.

1xbet turkey Udinese — Milan oyunuyla ilgili tahminlerimizi, kullanıcı anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve en son bahis oranlarımızı bulabilirsiniz.

Udinese

Udinese, Empoli’ye karşı önceki oyunlarında Serie A 3: 1’deki yenilgiden sonra burada daha iyi bir sonuç elde etmeye çalışacak.

O maçta Udinese, topun sahipliğinin% 42’sini ve 19’unu gole atmayı başardı ve bunlardan 8’i hedefe ulaştı. Udinese’yi gol atan tek oyuncu Gerard Deulofeu (22 ‘) idi. Empoli 22 gol attı, 9 gol attı. Petar Stoyanovic (49 ‘), Nedim Bayrami (59’) ve Andrea Pinamonti (78 ‘) kendilerini Empoli lehine ayırdılar.

Son zamanlarda «Udinese» ile yapılan maçlar genellikle muhteşem bir karaktere sahiptir ve içlerinde yüksek bir sonuç kuraldır, istisna değildir. Son 6 maçta her iki takım da birlikte 22 gol attı (maç başına ortalama 3.67 gol), bunlardan 9’u Udinese attı. Elbette, burada böyle bir eğilim mutlaka gelişmeyecektir.

Milan

Şampiyonlar Ligi turnuvasında Liverpool’a karşı bir önceki maçta yenilgiden sonra, AC Milan ve taraftarları bu sefer daha iyi bir sonuç elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Milan% 49’luk bir topa sahipti ve 8 gol attı, bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Milan’ın protokolündeki tek oyuncu Ficayo Tomori’ydi (29 ‘). Öte yandan Liverpool, 7’si hedefe isabet eden 22 gol attı. Muhammed Salah (36 dakika) ve Divok Origi (55 dakika) Liverpool’dan ayrıldılar.

Sonuç maçları için iştahını gösteren goller, Milan’ın birliklerini gönderdiği önceki altı maçta 20 kez atıldı ve karşılaşma başına ortalama 3.33 gol attı. Rakip takımlar bu gollerden 9’unu atmayı başardılar.

Yüz yüze

11.04.2018 tarihinden itibaren son kişisel karşılaşmalarının gözden geçirilmesi, Udinese’nin bunlardan 1’ini, Milan’ın ise 3’ünü kazandığını ve maçların beraberlik sayısının 2 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde aralarında 14 gol atıldı, bunlardan 6’sı Bianconeri Friuliani’yi ve 8’i Rossoneri’yi attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısını 2,33’e eşit olarak verir.

Ligin bu takımları içeren son maçı, AC Milan’ın Udinese’nin 1-1’lik skoruyla sona erdiği 03.03.2021 Serie A’nın 25. maç günü oldu.

O gün Milan% 61’lik bir topa sahipti ve 7 golle 12 gol attı. Protokoldeki tek oyuncuları Frank Cassie (97 ‘) idi.

Öte yandan Udinese, hedefe 5 isabet ederken, 2’si de hedefe çarptı. Rodrigo Bekao (68 ‘) kendini mükemmelleştirdi. Hakem Davud Massa tarafından teslim edildi.

🔮 Tahmin

Bizim düşüncemize göre, Udinese muhtemelen Milan’ın savunmasını kırmak için yeterli anlar yaratacaktır, ancak onlara istenen sonucu vermek için tek bir golün yeterli olması muhtemel değildir.

Bu nedenle, Milan’ın galibiyetiyle maçın sonunda 1-2’lik skorla sonuçlanacak sıkı bir karşılaşma bekliyoruz. İyi bir maç olmalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: