İtalya Serie A’da Venedik – Atalanta maçının tahmini

Cumartesi günü Atalanta, Serie A’nın bir parçası olarak Venedik’le berabere kalmak için Pierre Luigi Penzo Stadyumu’na gidiyor.

Venedik —Atalanta maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini ve en iyi bahis oranlarını görmek için betin bonus kodu geçin.

Venedik

Venedik, Fiorentina’ya karşı yapılan son maçta 1-0 yenilgisinden sonra son sonucunu tekrarlamak istemiyor.

O maçta Venedik% 31’lik bir topa sahipti ve gole 3 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Öte yandan Fiorentina hedefe 22 isabet etti, bunlardan 6’sı hedefe ulaştı. Fiorentina için Lucas Torreira attı (30′).

Venedik son zamanlarda savunmayı kırmakta zorluk çekiyor. Son altı karşılaşmada rakip takımlara karşı «gol atma» puanları sadece 2’dir. Bu karşılaşmalarda Venedik de rakiplerinin kalesine 11 gol attı.

Bu maçtan önce Venedik, ligdeki son 11 maçında evde kazanamadı. Bu hayal kırıklığı yaratıyor.

Atalanta

Serie A’daki Ellas Verona’ya karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Atalanta ve taraftarları en iyi skoru elde etmeyi umuyorlar.

O maçta Atalanta% 56’lık bir topa sahipti ve 4’ü gol olmak üzere gole 17 vuruş yaptı. Atalanta’nın kadrosunda Théun Koopminers (55′ Kendi golü) ve Giorgio Scalvini (82′) golleri yer aldı. Ellas Verona, 6’sı hedefe ulaşan hedefe 21 isabet etti. Federico Ceccerini (45′) Ellas Verona’nın golünün yazarı oldu.

Formalarına baktığımızda Atalanta, rakiplerinin 10 gol attığı son 6 maçtan 5’inde gol attı. Savunma açısından Atalanta zayıf yönlerini gösterdi. Bu trendin bu oyunda devam edip etmeyeceğini görmek ilginç olacak.

Kişisel toplantılar

18/11/2001 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son karşılaşmaların analizi, Venedik’in bunlardan 1’ini kazandığını, Atalanta’nın ise 4’ünü kazandığını ve hiç kimsenin sonuç sayısının 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu dönemde 9 gol atıldı, bunlardan 1’i Arancionerverdi ve 8’i La Dea olmak üzere 9 gol atıldı. Bu maç başına ortalama 1,5 gol.

Takım haberleri: Venedik

Antonio Junior Vacca (kas problemleri), Sergio Romero (diz ameliyatı), Michael Cuisans (bilinmeyen yaralanma) ve Luca Leszerini (patella’nın rüptürü) Venedik patronu Paolo Zanetti’nin maçına katılmayacaklar. Diskalifiye olması nedeniyle bu oyunu oynayamayacak diskalifiye oyuncular arasında Sophian Cijine ve Regeciano Haps yer alıyor.

Arancioneroverdi’nin bu oyunda Nicky Meaenpay, Alyosch Mateu, Mattia Caldara, Pietro Ceccaroni, Ethan Ampado, Domain Chernigoy, A. Luca Fiordilino, Gianluca Busio, David Okereke, Thomas Henry ve Dennis Johnsen’ın yer aldığı 4-3-3 şemasını kullanabileceğine inanıyoruz.

Takım Haberleri: Atalanta

Atalanta’nın yöneticisi Gian Gasperini’nin tam kadrosu yok. Josip Ilicic (depresyon), Brian Cabezas (çapraz bağ kopması), Raphael Toloy (kas problemleri) ve Joakim Maele (apendektomi) bu oyunu kaçıracaklar.

«La Dea” nın, Juan Musso, Giorgio Scalvini, Merich Demiral, José Luis Palomino, Hans Hateboer, Martin De Rune, Teun Kupmainers, Davide Zappacost, Jeremy God, Luis Fernando Muriel ve Duvan Zapata’yı serbest bırakarak 3-4-2-1 sistemini muhtemelen kullanacağına inanıyoruz.

✨ Tahmin

Atalanta’nın topa sahip olma ihtimalinin daha yüksek olduğu ve anlarının bir kısmını gollere dönüştürmesi gerektiği gerçeğine yöneliyoruz.

Onlardan farklı olarak, Venedik gollerini atamayacak, ancak gol atmayı başarabileceklerinden daha fazla olduğuna inanıyoruz.

Bizim seçimimiz, Atalanta’nın normal saatlerde 1-3 puanla kesin zaferidir.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: