İtalya Serie A’da Venedik — Torino maçının tahmini

Torino, Pazartesi günü Venedik sahasının ev sahipleriyle Serie A maçında Pierre Luigi Penzo Stadyumu’nda konuk olacak .

Venedik vs. Torino maçı için kullanıcılardan yapılan tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anket sonuçlarımız 1xbet turkey adresinde (en iyi bahis oranları dahil) gösterilmiştir.

Venedik

Venedik, milan’a karşı önceki maçında Serie A 2-0 yenilgisinden sonra burada daha iyi bir sonuç elde etmeye çalışacak.

O maçta Venedik %33’lük bir topa sahipti ve 8 gol attı, bunlardan 2’si hedefe çarptı. Öte yandan Milan, 4’ü hedefe isabet eden 15 gol attı. Brahim Diaz (68′) ve Theo Hernandez (82’) «Milan»için kendilerini ayırdılar.

Venedik son zamanlarda gerçekten ateşlemeyi kaçırıyor. Onların gol sayısı, önceki altı maçında rakip taraflara karşı sadece 4 goldür. Bu toplantılarda Venedik de attığı gollerin 11 olduğunu gördü. Bu eğilim elbette bu oyunda mutlaka devam etmeyecektir.

Torino

Torino geçen sefer Serie A’da Lazio ile 1-1 berabere kaldı.

O maçta Torino %46’lık topa sahipti ve bunlardan 5’i hedefe isabet eden 16 gol attı. Torino tablosundaki tek oyuncu Marco Piaza’ydı (76 ‘). Öte yandan Lazio, 2’si hedefe isabet eden hedefe 6 vuruş yaptı. Ciro Immobile (91 ‘) kendisini Lazio için ayırdı.

Önceki altı maçta Torino, Ivan Yurich’i 8 kez eve attı ve maç başına ortalama 1.33 gol attı.

Yüz yüze

Geçmiş karşılaşmalarının 23/12/2001’e kadar yüz yüze kontrol edilmesi, Venezia’nın bu maçlardan 2’sini ve Torino 1’i kazandığını ve beraberlik sayısının 3 olduğunu gösteriyor.

Bu dönemde her iki kulüp de toplam 13 gol attı, bunlardan 6’sı Arancionerberdi, 7’si ise Toro’yu attı. Bu maç başına ortalama 2.17 gol.

Takım haberleri: Venedik

Luca Fiordilino (omuz yaralanması), Rigeciano Haps (Kas problemleri), arnor Sigurdsson (Kas problemleri), Luca Lezzerini (kalça problemleri) ve Lauri Ala-Mullumiaki (diz cerrahisi) Venezia’nın patronu Paolo Zanetti’nin rolünü üstlenemeyeceklerdir. Bu oyunu yasaklayan diskalifiye oyuncular Bruno Bertinato, Gianmarco Zigoni, Jacopo Desi ve Riccardo Bocalon’dur.

Takım haberleri: Torino

Torino Müdürü Ivan Yurich’in erişilebilirlikle ilgili birkaç sorunu var. Ben Lhassin KONE (diz yaralanması), Armando Izzo (baldır yaralanması), Simone Edera (çapraz bağ kopması), Simone Zaza (diz yaralanması) ve Dennis Pret (iki başlı uyluk yaralanması), komuta listesinde yer almayan isimlerdir.

💡 Tahmin

Venedik’in, bu Torino ekibine karşı bir şeyler yapmak için iyi bir işi olabileceğini düşünüyoruz, ki bu bizim için bir avantaja sahip olması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, hakem her zaman geri döndüğünde Torino için 0: 1’lik bir avantajla çok eşit bir düelloya sahip olmanızı tavsiye ederiz.

Umarım iyi bir oyun oynarım.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: