İtalya vs Litvanya oyununun tahmini

İtalya, Çarşamba günü Avrupa Dünya Kupası elemelerinde Litvanya ile oynayacak.

İtalya — Litvanya maçının tüm tahminlerini, anketlerini ve istatistiklerini görmek için ortağımız 1xbet promosyon kodu nasıl kullanılır web sitesine gidin, son maç için oranlar dahil.

İtalya

İtalya, Avrupa ve İsviçre’nin berabere kaldığı Dünya Kupası eleme turnuvasının ardından bu maça hazırlanıyor.

O maçta İtalya %52’lik bir topa sahipti ve 7 golle 10 gol attı. İsviçre Milli Takımı’nın kaleye 8 vuruşunda, ikisi de hedefe isabet etti.

İtalya milli takımının skorla ilgili bir sorunu yoktu, son 6 maçında yüzde yüz yenildi.

Bu dönemde 8’i saydılar, attığı gol sayısı ise 5 oldu. Bu ilginç olsa da, bu desenin bu oyunda burada devam edip etmeyeceği henüz bilinmemektedir.

Litvanya

Avrupa Dünya Kupası eleme turnuvasında Bulgaristan’a karşı yapılan son maçta yenilginin ardından Litvanya, burada her şeyin değişeceğini umuyor.

Bu maçta Litvanya’nın yüzde 36’sı topa sahipti ve 3’ü hedefe çarptı, bunlardan 1’i hedefe çarptı. Öte yandan Bulgaristan’ın 5’i hedefe isabet eden 14 golü vardı. Ivaylo Chochev (82 ‘) Bulgaristan milli takımı için kendini ayırdı.

Litvanya’dan gelen saldıran oyuncular, önceki altı karşılaşmalarında gollerini özenle attılar ve hayal kırıklığı yaratan bir sonuç elde ettiler — sadece 1. Bu maçlarda Litvanya, rakiplerinin toplam gol sayısının 16 olduğunu da kaydetti.

↔ ️ Yüz yüze

Bu takımların katıldığı ligin son maçı, Litvanya’nın 0: 2’lik skorla sona erdiği Avrupa Dünya Kupası elemelerinin üçüncü günü olan 31.03.2021 maçıydı.İtalya.

O maçta Litvanya’nın yüzde 34’lük bir topa sahip olduğu, 7 gol attığı, 2 gol attığı görüldü.

İtalya, 11’i hedefe isabet eden 29 gol attı. Goller Stefano Sensi (48 ‘) ve ciro Immobile (94’) tarafından atıldı. Hakem Pavel Raczkowski tarafından yapıldı.

✨ Tahmin

Görünüşe göre Litvanya’nın en azından bir şekilde İtalyan kadrosuna karşı gol atmak için kaliteli futbol oynaması gerekecek ve işler beklediğimiz gibi gelişirse oyunun her yönüne rehberlik edecek gibi görünüyor.

İtalya’nın yenilgisini en azından tam zamanlı olarak 4-0’lık bir skorla tahmin ediyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: