İtalyan Serie A kapsamında Juventus ile Bologna maçının tahmini

Cumartesi günü Allianz Stadyumu’ndaki Serie A toplantısında Juventus sahasının sahipleri Bologna’ya karşı savaşacaklar.

Juventus — Bologna maçına ilişkin tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç başına en son oranlarımızı öğrenmek için 1xbet bonus kodu geçin.

Juventus

Juventus, Serie A’da Cagliari’ye (1:2) karşı zaferden sonra bir kez daha zafer kazanmaya çalışacak.

O maçta Juventus, zamanın% 60’ına sahipti ve 6’sı hedefe ulaşan 20 gol attı. Juventus’un bir parçası olarak goller Mattheus de Ligt (45′) ve Dusan Vlahovic (75′) tarafından atıldı. Rakip Cagliari, hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 1’i hedefe ulaştı. Cagliari için João Pedra’yı attı (10′).

Önceki 6 Juventus maçında Massimiliano Allegri golü toplam 8 kez vurdu ve maç başına ortalama gol sayısını 1,33’e çıkardı.

Bu maçtan önce Juventus, önceki 19 maçında Bologna ile ligde kaybetmedi. Çok uzun bir dizi.

Bologna

Bologna, Serie A’nın son maçında Sampdoria’yı 2-0 yendikten sonra bu karşılaşmaya geliyor.

O maçta Bologna, zamanın% 52’sine sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 19 vuruş yaptı. Bologna için Marco Arnautovic attı (61′, 76′). Öte yandan Sampdoria, 2’si hedefe isabet eden hedefe 9 darbe indirdi.

Bologna’nın son 6 maçında sadece 3 gol atarak tek bir gol atamadığı dikkati çekiyor. Bu maçlarda rossoblu da rakiplerinin kalesine 3 gol attı.

Kişisel toplantılar

24/02/2019 tarihinden itibaren son maçların sonuçlarına bakarsanız, bu maçların Bologna’ya karşı olumlu olmadığını görebilirsiniz. Juventus bu karşılaşmaların% 100’ünü kazanarak kazanırken hiçbir zafer kazanamadılar.

Bu dönemde aralarında 15 gol atıldı, bunlardan 13’ü Juve ve 2’si Rossoblu idi. Böylece maç başına ortalama gol sayısı 2,5’dir.

Ligde bu kulüplerin katılımıyla düzenlenen son karşılaşma Serie A’nın 18. günü 18/12/2021’de 0-2’lik Bologna -Juventus skoruyla sona eren maçta gerçekleşti.

O maçta Bologna topu% 58’lik bir paya sahipti ve hedefine 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı.

Öte yandan Juventus, 7’si hedefe ulaşan 11 gol attı. Goller Alvaro Morata (6′) ve Juan Cuadrado (69′) tarafından atıldı. Yargıç Daniele Orsato.

Takım Haberleri: Juventus

Arthur (ayak bileği distorsiyonu), Marli Ake (Biceps femoris kasının yaralanması), Manuel Locatelli (medial kollateral ligamanın yaralanması), Weston MckEnney (metatarsal kırık), Federico Chiesa (çapraz bağ kopması) ve Cayo Jorge (patella kopması) Juventus’un menajeri Massimiliano Allegri’nin maçına katılmayacaklar.

Takım haberleri: Bologna

Bologna yöneticisi Sinisha Mihayloviç’in tam bir kadrosu yok. Kingsley Michael (fibula kırığı) ve Lorenzo De Silvestri (kalçanın pazı kasının yaralanması) oynayamayacak.

✨ Tahmin

Juventus’un sahaya hakim olma ihtimalinin daha yüksek olduğunu ve değerli şanslarla ödüllendirileceğini düşünmeye eğilimliyiz.

Bununla birlikte, Bologna’nın kendi başına gol atması zor olabilir, ancak biz onların da gol atacak kadar top gördüklerini görüyoruz.

Juventus’u 90 dakika sonra 3-1’lik skorla kazanacağız.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: