İtalyan Serie A maçında Juventus’un Salernitan’a karşı tahmini

Juventus, Pazar günü Serie A maçında Allianz Stadyumu’nda Salernitana’dan konuk ağırlıyor.

Juventus — Salernitana maçının tüm tahminlerimizi, anketlerimizi ve istatistiklerimizi ve maç için en son oranlarımızı öğrenmek için 1xbetten gidin.

Juventus

Juventus, Villarreal’in son maçında Şampiyonlar Ligi’nde 0:3 yenilgisinin ardından skoru iyileştirmeye çalışacak.

O maçta Juventus’un topu% 58’lik bir paya sahipti ve 5’i hedefe ulaşan 14 gol attı. Öte yandan Villarreal, hedefine 8 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Villarreal için Gerard Moreno (78′), Pau Torres (85′) ve Arnaut Danjum (92′) puan aldı.

Juventus’un son altı maçında Massimiliano Allegri, maç başına atılan ortalama gol sayısını 1,5’e çıkararak toplam 9 kez öne geçti.

Bu karşılaşmada Juventus, şampiyonanın önceki 7 ev maçında kaybetmedi.

Salernitana

Son maçında Salernitana, Serie A’nın bir parçası olarak Sassuolo ile 2-2 berabere kaldı.

O maçta Salernitana, zamanın% 47’sine sahipti ve hedefe 15 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Salernitana’nın bir parçası olarak Federico Bonazzoli (8′) ve Milan Djuric (81′) golleri attı. Öte yandan Sassuolo, 7’si hedefe isabet eden hedefe 20 darbe indirdi. Sassuolo için Gianluca Scamacca (20′) ve Hamed Junior Traore (30′) puan aldı.

Salernitana’nın sahaya çıktığı önceki altı maçta goller 21 kez kutlandı ve her maçta ortalama 3,5 gol oldu. Rakipleri bu gollerden 13’ünü attı.

Bu maçta Salernitana, ligdeki son 3 maçında evden uzakta kazanamadı.

Yüz yüze toplantılar

Bu kulüpler arasındaki ligdeki son maç, Serie A’nın 15. maç günü maçında 30/11/2021 tarihinde, son skor 0-2 «Salernitana» – «Juventus» iken gerçekleşti.

O maçta Salernitana, zamanın% 26’sına sahipti ve hedefe 4 vuruş yaptı, bunlardan 0’ı hedefe ulaştı.

Öte yandan Juventus, 7’si hedefe isabet eden hedefe 18 vuruş yaptı. Goller Paulo Dibala (21′) ve Álvaro Morata (70′) tarafından atıldı. Maç Francesco Fournaud tarafından yargılandı.

Takım Haberleri: Juventus

Manuel Locatelli (korona virüsü), Leonardo Bonucci (buzağı yaralanması), Denis Zakaria (abdüktör kasının rüptürü), Weston MckEnney (metatarsal kırık), Federico Chiesa (çapraz bağ rüptürü) ve Cayo Jorge (patella rüptürü) Juventus’un bir parçası olarak mevcut olmayacaktır.

Takım Haberleri: Salernitana

Çoğunlukla sağlıklı bir gruptan, Salernitana’nın yöneticisi Davide Nikola’nın fiziksel zindeliğiyle ilgili tek bir sorun var. Andrea Schiavone (kas problemleri) maça katılmayacak.

✨ Tahmin

Salernitana’nın Juventus takımına karşı bir kapı bulabilmesi gerektiğini düşünüyoruz, ancak belki de bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

Oyunun gergin olacağını düşünüyoruz ve aradaki düdüğün ardından Juventus 2-1’lik bir skorla kazanacak. Her halükarda, bu oyunda pek fazla şey olmamalı.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: