İtalyan Serie A’da Fiorentina vs Lazio maçının tahmini

Fiorentina, Cumartesi günü Serie A maçında Artemio Franchi Stadyumu’nda Lazio konuklarıyla oynayacak.

1xbet bonus kodu indirme’deki tüm ipuçlarını, istatistikleri ve maç öncesi Fiorentina —Lazio anketimizi ve en son maç şanslarını inceleyin.

Fiorentina

Fiorentina, Serie A’da Cagliari’ye karşı 1-1 berabere kaldıktan sonra bu maça hazırlanıyor.

O maçta Fiorentina’nın topun sahipliğinin% 60’ı ve 16 golü vardı, bunların 6’sı golde idi. Fiorentina’nın golü Riccardo Sottil (75 dakika) oldu. Öte yandan Cagliari, kaleye 12 vuruş yaptı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. João Pedro (47′) Cagliari’nin bir parçası olarak gol attı.

Son oyunlarda Fiorentina nadiren kaçırdı. Gerçek şu ki, Fiorentina, rakibinin önceki karşılaşmaların 6’sında 5’inde gol atmasını engelleyememiş ve 10 gol atmıştı. Bu eğilimin burada devam edip etmeyeceğine bakmamız gerekecek.

Lazio

Önceki maçta Lazio, Serie A maçında Atalanta ile 0:0 berabere kaldı.

O maçta Lazio, topun% 61’ine sahipti ve hedefe 9 vuruş yaptı ve 1’i hedefe çarptı. Rakiplerinden Atalanta, kaleye 6 vuruş yaptı, bunlardan 2’si hedefe çarptı.

Lazio Maurizio Sarri, son altı maçında 11 kez öne geçti. Aynı dönemde kaçırdıkları toplam gol sayısı 6’dır.

Kişisel toplantılar

03.10.2019 tarihinden itibaren son kişisel karşılaşmalarına baktığımızda Fiorentina’nın bunlardan 1’ini, Lazio’yu 4 kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu görüyoruz.

Toplamda, bu oyunlarda aralarında 14 gol atıldı, bunlardan 6’sı La Viola’dan, 8’i de Bianca’dan atıldı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 2.33’tür.

Aralarındaki ligdeki önceki karşılaşma Serie A’nın 10. maç günü 27.10.2021’de Lazio 1-0 Fiorentina skoruyla sona erdi.

Bu durumda Lazio% 49’luk bir topa sahipti ve 2’si hedefe isabet eden hedefe 5 vuruş yaptı. Gol atan tek oyuncuları Pedro’ydu (52 ‘).

Öte yandan Fiorentina, hedefe 9 isabet ederken, hedefe 1 isabet etti.

Hakem Giovanni Iroldi idi.

✨ Tahmin

Lazio’nun Fiorentina’nın bu takımının gol ızgarasına girmek için çok fazla baskı yapması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da zaferi getirecek hayati bir gol atması gerektiğini düşünüyoruz.

Bu nedenle, Fiorentina’nın galibiyetiyle çok rekabetçi bir oyun görüyoruz ve ana zamanın düdüğü çaldığında 1-0’lık bir skorla karşılaşıyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: