İtalyan Serie A’da Juventus — Cagliari maçının tahmini

Salı günü Allianz Stadyumu’ndaki Serie A maçında Juventus, rakip Cagliari’nin mücadelesini kabul etmeye hazır olacak.

Juventus — Cagliari maçına ilişkin kullanıcı anketindeki tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve sonuçlarımız, son maçın oranlarıyla birlikte betin bonus kodu gösterilmektedir.

Juventus

Juventus, Serie A’nın Bologna’ya karşı 0: 2’lik bir galibiyetle tekrarlanmasını bekleyecek.

O maçta Juventus topu% 42’ye sahipti, hedefe 7 vuruşla 11 vuruş yaptı. Juventus için goller Álvaro Morata (6 ‘) ve Juan Cuadrado (69’) tarafından atıldı. Bologna, kaleye 11 vuruş yaptı ve bunlardan 3’ü hedefe çarptı.

Juventus’un katıldığı son 6 maçının 6’sında maç başına üç golden az gol atıldı. Bu dönemde topların tahsisine gelince, rakip takımlar toplamda 2 puan aldı ve Juventus 8 gol atmayı başardı.

Bu maç öncesinde Juventus, önceki iki maçında Cagliari Ligi’nde kaybetmedi.

Cagliari

Serie A’daki son Udinese maçında kaybettikten sonra Cagliari, durumu daha iyi hale getirmeyi umuyor.

Bu maçta Cagliari, topun% 56’sını elinde tutmayı başardı, hedefe 5 atış yaptı ve hedefe 2 vuruş yaptı. Öte yandan Udinese, 5’i hedefe isabet eden hedefe 10 vuruş yaptı. Jean-Victor Macengo (4 ‘), Gerard Deulofe (45 ’, 69 ‘) ve Nauel Molina (50’) Udinese için gol attılar.

İstatistikler hikayeyi anlatıyor ve Cagliari son 6 maçtan 5’inde gol attı ve rakiplerinin toplam 11 gol atmasına izin verdi. Cagliari’nin arkasında işler pek iyi gitmiyor. Bunu yaparken, bu oyunda trendin devam edip etmeyeceğini beklemek ve görmek zorundayız.

Yüz yüze

11.03.2018tarihinden itibaren önceki kişisel karşılaşmalarına baktığımızda Juventus’un bu maçlardan 5’ini kazandığını, Cagliari’nin ise 0 berabere kaldığında 1 olduğunu gösteriyor.

Toplamda bu maçlarda her iki takım tarafından da 18 gol atıldı, bunlardan 14’ü Juventus tarafından atıldı, 4’ü Castedda / Rossoblu tarafından atıldı. Bu maç başına ortalama gol sayısı 3’tür.

Bu kulüpler arasındaki fikstürün son ligi, Cagliari 1-3 Juventus’u yenerek sona eren 14/03/2021’de 27 maç Günü serisiydi.

O maçta Cagliari topun% 50’sini, 12’sini gole, 4’ünü gole atmayı başardı. Gol atan tek oyuncu Giovanni Simeone (61. dakika) oldu.

Juventus hedefe 10 atış yaptı, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Cristiano Ronaldo (10 ‘, 25’, 32 ‘) golcü oldu. Hakem Gianpolo Calvareza’ya konuştu.

Takım Haberleri: Juventus

Paulo Dibala (Kas Problemleri), Aaron Ramsey (Bilinmeyen yaralanma), Federico Chiesa (Kalçanın iki başlı kasının yaralanması) ve Danilo (Geri çekilme kasında bir kopma) Juventus antrenörü Massimiliano Allegri için mevcut değildir.

Takım Haberleri: Cagliari

Cagliari patronu Walter Mazzarri’nin seçebileceği tam kadroya sahip olmadığı görülüyor. Sebastian Valukiewicz (Bilinmeyen travma), Kevin Strootman (Diz Cerrahisi) ve Marco Rog (Çapraz bağ yırtığı) seçilmek için hazır değil. Razvan Marin diskalifiye nedeniyle bu oyunu oynayamaz.

🔮 Tahmin

Cagliari’nin Juventus’un bu kadrosunda gol atabileceğini düşünüyoruz, ancak belki de bu yenilgiden kaçınmak için yeterli olmayacaktır.

Tavsiyemiz: Juventus 90’dan sonra 2-1 avantaj elde edecek.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: