İtalyan Serie A’da Sampdoria – Juventus maçının tahmini

Juventus Cumartesi günü Stadio Luigi Ferraris’i Serie A’nın bir parçası olarak Sampdoria’nın ev sahipleriyle bir maç oynamak için ziyaret edecek.

Tüm maç tahminlerimiz, maç öncesi anketlerimiz ve Sampdoria — Juventus istatistiklerimiz için betin bonus kodu geçin ve güncel oranları öğrenin.

Sampdoria

Sampdoria, Udineze’ye karşı önceki oyunda 2-1 yenilgisinden sonra telafi etmeyi umuyor.

O maçta Sampdoria, zamanın% 57’sine sahipti ve 4’ünün hedefi vurduğu gole 8 vuruş yaptı. Sampdoria’ya Francesco Caputo (13′) attı. Öte yandan Udinese hedefe 19 vuruş yaptı, bunlardan 5’i hedefe ulaştı. Udinese için Gerard Deulofeu (3′) ve Eyenom Udogi (12′) puanlandı.

Sampdoria’nın son maçlarının ilginç bir özelliği, sıfır puanla çok sayıda gol attı.

Bundan önceki altı maçtan beşinde “Her iki takım da gol atacak” bahsi kaybedecekti. Bu eğilimin bu oyunda devam edip etmeyeceğini göreceğiz.

Juventus

Juventus, Serie A’nın son maçında Spezya’yı (1-0) yendikten sonra maça çıkıyor.

Juventus’un o maçta% 57’lik bir topa sahip olduğu maçta 10 gol attı ve bunlardan 3’ü hedefe ulaştı. Juventus’un kadrosundaki tek oyuncu Alvaro Morata (21′) idi. Sahanın diğer ucunda Spezia hedefe 9 vuruş yaptı, bunlardan 4’ü hedefe ulaştı.

Juventus ile oynadığı son 6 maçının 5 tanesinde çok az gol atıldı. Bu dönemde maç başına atılan toplam ortalama gol sayısı 2.17, Juve’nin ortalama gol sayısı ise 1.33’tür.

Kişisel maçlar

18/12/2019 tarihinden itibaren takımlar arasındaki son toplantıların analizi bize bu toplantıların Sampdoria için hayal kırıklığı yarattığını söylüyor. Juventus, bu karşılaşmaların yüzde 100’ünü yenerek onlara karşı bir avantaj elde ederken, tek bir zafer kazanmayı başaramadılar.

Bu dönemde aralarında 20 gol atıldı, bunlardan 4’ü blucherkyati ve 16’sı Juve idi. Maç başına ortalama gol sayısı 3,33’tür.

Takım Haberleri: Sampdoria

Mikkel Damsgaard (kalça problemleri) ve Manolo Gabbiadini (çapraz bağ kopması), Sampdoria’nın patronu Marco Giampaolo’nun ekibinden eksik olacaklar. Nikola Murru diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Takım Haberleri: Juventus

Juventus’un patronu Massimiliano Allegri’nin oyun dışı bir takım oyuncuları var. Giorgio Chiellini (baldır yaralanması), Leonardo Bonucci (baldır problemleri), Paulo Dibala (kalça fleksör problemleri), Denis Zakaria (abdüktör kasının rüptürü), Weston MckEnney (metatarsal kemik kırığı), Federico Chiesa (çapraz bağ rüptürü) ve Cayo Jorge (patella’nın rüptürü) oyunu özlüyor. Federico Bernardeschi diskalifiye olduğu için bu oyunu oynayamayacak.

Tahmin

Sampdoria’nın Juventus’u kırmak için çok uğraşması gerektiğine inanıyoruz, ki bu da gol atıp öne çıkabileceğini düşünüyoruz.

Bunun 90 dakika sonra Juventus lehine 0:1’lik bir fora ile iyi bir savaş olacağını düşünüyoruz.

Gelişmeleri sabırsızlıkla izleyeceğiz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: