İtalyan Serie B’de Lecce – Vicenza maçının tahmini

Vicenza, Pazartesi günü Lecce sahasının ev sahipleriyle Serie B maçı için Via del Mare Stadyumu’na gidecek.

1xbet bonus kodu indir’de tam tahminler, maç öncesi istatistikler ve Lecce — Vicenza maçına ilişkin kullanıcı anketlerinin yanı sıra maçın en son oranlarını gösterir.

Lecce

Lecce, oyuna son kez kaldıkları yerden devam etmek isteyecek ve İtalya Kupası’nda Spezia’ya karşı 0: 2’lik bir galibiyetle devam edecek.

O maçta Lecce’nin topun% 45’i topa sahipti, hedefe 11 vuruş, hedefe 3 vuruş vardı. Lecce’nin golleri Marcin Listkowski (43 ‘) ve Arturo Calabresi (55’) tarafından atıldı. Spezia’nın kapısına 9 vuruş vardı, bunlardan 4’ü hedefe çarptı.

Takımdan Marco Baroni’den Lecce, son altı maçta 10 kez gol attığı için ödül aldı. Aynı zamanda attığı gollerin karşılaştırmalı hesabı 5’dir.

Vicenza

Vicenza’daki serideki Como’ya karşı son maçında kaybettikten sonra durumu düzeltmek için çaba göstereceğiz.

O maçta Vicenza% 62’lik bir topa sahipti ve 29 gol attı, bunlardan 6’sı golün önüne geçti. Como hedefe 8 vuruş yaptı, 3 tanesi hedefe çarptı. Luca Vignali (10 ‘) Como’nun takımının golcüsü oldu.

Formlarına bakarsanız, Vicenza’nın son 6 maçının 5’inde gol attığı ve genel olarak rakiplerinin 10 gol attığı görülüyor. Vicenza’nın savunmasında mükemmel olmaktan uzaktı. Bununla birlikte, bu eğilimin önümüzdeki maçta tekrar edip etmeyeceğini öğrenmemiz gerekiyor.

Bu mücadeleye girerken Vicenza, ligin önceki üç maçında ev dışında oynanan maçlarda Lecce’ye karşı kazanamadı.

Yüz yüze

Geçmiş sonuçlarının 19 Ocak 2008’den itibaren kontrol edilmesi, bu maçların Vicenza için oldukça acı verici olduğunu gösteriyor. Herhangi bir galibiyet kaydedemediler, Lecce ise zamanın% 83’ünü kazanarak bir yol bulmayı başardı.

Bu oyunlarda toplam 12 gol attılar, bunlardan 9’u Jallorossi’yi attı ve 3’ü Biancorossi’yi attı. Bu, maç başına ortalama gol sayısı 2’dir.

Bu kulüpleri içeren ligin son karşılaşması, final skoru Vicenza 1-2 Lecce olduğunda 17/04/2021’de Serie B maç günü 34 oldu.

O gün Vicenza% 55’lik bir topa sahipti ve 15 kez gole çarparak 2 golün önüne geçti. Protokoldeki tek oyuncuları Lamine Jallow’du (62 ‘).

Lecce hedefe 15 darbe indirdi, bunlardan 6’sı hedefe çarptı. Goller Stefano Pettinari (50 ‘) ve Liam Henderson (67’) tarafından atıldı. Hakem Antonio Jua’ya konuştu.

Takım Haberleri: Lecce

Burada pek çok insan kaynakları sorunu yok ve sadece Lecce’nin patronu Marco Baroni’nin büyük ölçüde bozulmamış grup nedeniyle sadece fiziksel sağlık konusunda endişelenmesi gerekiyor. Fabio Pisacane (çapraz bağ cerrahisi) oyundan ayrıldı. Romario Benzar diskalifiye nedeniyle bu oyuna katılamayacak.

Takım haberleri: Vicenza

Vicenza patronu Christian Brocky, erişilebilirlikle ilgili birçok zorlukla karşı karşıya. Thomas Sandon (Bilinmeyen bir yaralanma), David Diau (kalçanın iki başlı kasına travma) ve David Lanzafame (Geri çekilme kasında bir kopma) seçilmek için hazır değildir.

Tahmin

Lecce, gol bulmakta zorlanan Vicenza’ya karşı sıraya girerse bir çift gol atabilir.

Bu nedenle, hakem son düdüğü çalana kadar Lecce için oldukça rahat bir 2-0 galibiyet bekliyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: