İtalya’nın Serie A maçında Juventus’un Udineze’ye karşı tahmini

Cumartesi günü Allianz Stadyumu’ndaki Serie A maçında Juventus’un sahipleri Udinese’yi ağırlıyor.

Juventus – Udinese maçına ilişkin tüm tahminlerimiz, istatistiklerimiz ve anketlerimiz 1xbet turkey ve en iyi bahis oranlarında görülebilir.

Juventus

Juventus, Milan Inter’e karşı son maçında Super Bowl’u 2-1 kaybettikten sonra son sonuçlarını burada tekrarlamak istemez.

Juventus, son 6 maçının her birinde gol atarak gol atmayı bırakamaz.

Bu dönemde toplam 11 talep ettiler ve toplam 7’sini de verdiler.

Udinese

Serie A’daki Atalanta’nın son maçında mağlup olan Udinese, buradaki durumu değiştirmeyi umuyor.

O maçta, Udinese’nin topun% 39’u topa sahipti ve 8 tanesi kaleye çarptı, bunlardan 4’ü kaleye çıktı. Udinese sıralamasındaki tek oyuncu Beto’ydu (88 dakika). Öte yandan Atalanta, hedefe 21 isabet etti, bunlardan 7’si hedefe çarptı. Atalantes, Mario Pashalic (17′), Luis Muriel (22′, 76′), Ruslan Malinowski (43′), Berat Jimciti (59′ Autogol), Joakim Mele (89′) ve Matteo Pessina’yı (92′) attı.

Yoğun maçlara yatkınlıklarını göstererek, Udinese’nin oynadığı son altı maçta 30 gol attık ve her maçta ortalama 5 gol attık. Rakip takımlar bu tür 14 gol attı. Elbette, bu trend mutlaka bu oyunda devam etmeyecek.

Buna değinen Udinese, ligdeki önceki 5 maçında deplasmanda onlarla oynadıklarında Juventus’a karşı galibiyetsiz kaldı. Hiç de iyi değil.

Kişisel toplantılar

15.12.2019tarihinden itibaren geçmiş kişisel karşılaşmalarına baktığımızda Juventus’un bunlardan 4’ünü, Udinese’nin 1’ini kazandığını ve beraberlik sayısının 1 olduğunu görüyoruz.

Bu dönemde de çok sayıda gol atıldı, toplamda 23, maç başına ortalama 3.83 gol atıldı.

Aralarındaki ligdeki son karşılaşma, Serie A’nın 22.08.2021’in ilk maç günü oldu ve Udinese — Juventus skoru 2-2 ile sona erdi.

O zamanlar Udinese% 44’lük bir topa sahipti ve hedefe 12 vuruş yaptı, 6’sı hedefe çarptı. Goller Roberto Pereira (51 dakika) ve Gerard Deulofe (83 dakika) tarafından atıldı.

Juventus’un 10 golü vardı, bunlardan 3’ü hedefe çarptı. Paulo Dibala (3′) ve Juan Cuadrado’yu (23′) attı. Ivano Pezzuto’nun maçına karar verdim.

💡 Tahmin

Bu oyunda, Udinese, Juventus’un kadrosunu atlatmak için gerçekten başarılı olacak, ki bu da birkaç kez puanlama şansı yaratmalı, aynı zamanda pes etmemelidir.

Her şey söylendiğinde ve yapıldığında Juventus için ikna edici bir 3-0 üstünlük öngörüyoruz.

Like this post? Please share to your friends:
❤1xBeT Türkiye❤
Bir cevap yazın

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: